• Головна
  • Кондиціонер або рекуператор, що краще ?
Новини компаній
14:00, 5 липня 2021 р.

Кондиціонер або рекуператор, що краще ?

Новини компаній

Щоб рятуватися під час літньої спеки вдома або в офісі, продовжуючи зберігати свою працездатність, багато клієнтів вибирають сучасні моделі кліматичного обладнання, призначеного для вентилювання, освіження, озонування та охолодження повітря в приміщеннях. У числі найбільш затребуваного обладнання, яке наша компанія «Aqua Life» пропонує клієнтам, є кондиціонери і рекуператори, представлені сьогодні відомими виробниками кліматичної техніки.

У чому різниця між кондиціонером і рекуператором? Чому покупка будь-якого напрямку такої техніки, в нашій компанії буде завжди вигідною, зручною і практичною?

Кондиціонер або рекуператор - робимо зважений і обгрунтований вибір

Щоб визначитися з вибором оптимального обладнання, яке буде відповідати індивідуальним особливостям приміщення, а також задовольняти потреби користувача, варто відзначити, якими особливостями відрізняються один від одного кондиціонери і рекуператори.

Кондиціонер. Техніка, яка використовується для охолодження або підігріву повітря, яка в деяких моделях також має вбудовані іонізатори. Головними визначними особливостями кондиціонерів, вважаються:

  • Відсутність припливу повітря в приміщення, а також ефективне охолодження повітряних мас усередині;
  • Ефективний підігрів повітря в приміщенні, для чого використовуються інверторні моделі;
  • Якісне охолоджування повітря, що знаходиться всередині житлового або офісного приміщення.
Кондиціонер або рекуператор, що краще ?, фото-1

Рекуператор. Ця техніка має припливно-витяжну вентиляційну систему, яка здатна повернути велику частину тепла в приміщення, споживаючи при цьому мінімальну кількість електроенергії. Головними перевагами рекуператора є:

  • Постійна подача повітря зовні, всередину приміщення, за рахунок чого відпадає необхідність у його осушення, іонізації і іншіх функціях;
  • Висока продуктивність будь-яких, представлених на ринку моделей;
  • Ефективний підігрів повітря, що знаходиться в приміщенні;
  • Якісний повітрообмін, без установки додаткової витяжної системи або додаткового обладнання.

Зважаючи на вказані особливостi і переваги, якими відрізняється кожна лінійка кліматичного обладнання, багатьох користувачів хвилює питання, чи є кондиціонер ефективною заміною рекуператору?

Щоб відповісти на нього, варто врахувати, що кондиціонер не змінює кліматичні умови і мікроклімат в приміщенні, в той час, як рекуператор здатний це зробити. Тому з огляду на особливості експлуатації, площу приміщення, кількість людей, що знаходяться в ньому і кліматичні умови в регіоні, кожен клієнт може вирішити, що вигідніше для нього: кондиціонер або рекуператор.

Щоб зробити правильний і грамотний вибір, будь-який клієнт може скористатися допомогою кваліфікованих консультантів нашої компанії, які врахують його потреби, побажання, обставини і фінансові можливості, після чого запропонують кондиціонер або рекуператор.

У компанії «Aqua Life» кожен клієнт зможе не тільки вибрати велике розмаїття кліматичного обладнання, але і купити його за вигідною вартістю, з отриманням привабливою знижки за промокодом "SkiDkaAL".

При оформлені замовлення на  рекуператор або кондиціонер доставка завжди безкоштовна. В залежності від регіону можливий також і монтаж. 

Звертайтеся зручним для Вас способом, та станьте господарем клімату у власній оселі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...