Новини компаній
15:00, 17 травня 2021 р.
Надійне джерело

Предметний дизайн в Україні

Новини компаній
Предметний дизайн

Предметний дизайн

Твори сучасного мистецтва та інтерєрний декор для елітних інтерєрів від дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85

Ексклюзивний декор який розроблений саме для Вашого інтерєру, вільний особистий простір, стиль, неповторність та краса - це те, що зможе дати Вам професійний предметний дизайн.

Довершене мистецтво дизайну криється в деталях та якості поєднання форм, ліній та текстур, відтворюючи певний образ чи  сюжет. Саме внутрішні предмети інтер’єру задають відповідну атмосферу Вашому житлу. Також досить важливо, щоб декорування кімнат  відповідало загальній концепції дизайну та Вашим особистим побажанням. 

Працюючи в напрямку сучасного мистецтва, просто відтворити ту чи іншу   картинку чи форму не відноситься до високих рівнів декорування. Крім якісної роботи різними техніками, суть полягає в тому щоб запустити життя в той чи інших образ - випадок, коли колір, форма та матеріал предметів несуть в собі повідомлення та певний сенс. 

Предметний дизайн - мистецтво скульптури

Скульптура в предметному інтер’єрі може нести як декоративну,так і наповнений змістом образ. Правильно обраний та встановлений арт-об’єкт може водночас свідчити про Ваш вишуканий смак та про концептуальний сенс, який Ви в неї вкладаєте. В цьому і полягає мистецтво скульптури в предметному дизайні.

Наша студія дизайну може Вам запропонувати ексклюзивні техніки та текстури для майстерного виготовлення арт-інсталяцій. Ми пропонуємокреативні ідеї. До речі, в основі опрацьованої нами ідеї можуть бутине тільки Ваші побажання, а й Ваше тіло. Адже, наші фахівці працюють такожв техніці лайфкастингу, коли зліпок тіла служить підгрунтям майбутньої скульптури. Такий обєкт однозначно стане родзинкою Вашого інтерєру.

Предметний дизайн в інтер’єрі

Предметний дизайн довершить загальну картинку Вашого житла. Звісно, що не тільки скульптури можуть слугувати оздобленням. Наприклад, додайте настінні полички з обвугленого дерева. Від нашої студії дизайну Ви отримаєте не класичну дощечку, прибиту до стіни, а стильно поданий, практичний та декорований об’єкт.

Або ж, зверніть увагу на настінне панно – це той предмет, який однозначно надасть незвичності та свіжості інтер’єру.

А м’яке освітлення, яке забезпечать настінні декоративні світильники в поєднанні із дзеркальною мозаїкою ручної роботи, надасть особливого та стильного сприйняття інтерєру. Саме за стильним образом та досконалою концепцією предметного дизайну, клієнти і звертаються до нашої студії.

Замовляйте в нас вишуканий інтерєрний декор!!! І ми виготовимо для Вас різноманітні твори сучасного мистецтва під необхідний стиль для Вашого інтерєру.

Детальніше ознайомитись із різновидністю методів та технологійякі використовують наші фахівці, Ви зможете ознайомитись в розділі - декорування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Предметний дизайн в Україні #Роман Москаленко #дизайн-студія
Оголошення
live comments feed...