• Головна
  • Нові можливості конструктора сайтів Creatium
Новини компаній
09:58, 7 травня 2021 р.

Нові можливості конструктора сайтів Creatium

Новини компаній

Вже 9 років надає послуги на ринку створення сайтів Creatium.io. Розробка сервісу для спрощення процесу створення сайтів почалася у 2009 році. Через 5 років відбулося злиття з конструктором Платформа LP що функціонує й зараз. В той час Creatium використовували для створення лендінгів (цільових сторінок) та односторінкових комерційних сайтів. У 2018 році Creatium реєструє особистий бренд та починає роботу із сайтами різних типів:

  • лендінзі;
  • візитки;
  • інтернет-магазини та іншими форматами багатосторінкових ресурсів. 

Створення сайтів на Creatium

Сервіс працює по аналогії з конструктором: сторінка збирається із секцій, секції наповнюються блоками. У блоках використовуються різні види інформаційних елементів (зображення, тексти, форми, кнопки тощо). Можна зробити zero-блок, тобто нульовий елемент, щоб редагувати всі елементи у власному стилі. Якщо користувач обмежений у часі, або не має досвіду роботи, можна скористатися 1000 готових рішень для блоків та дизайну сторінок, що пропонують розробники. Створити робочий сайт за один день – реальне завдання навіть для новачка.
Редактор простий для освоєння, має низький поріг входження та високу функціональність. На базі конструктора створено понад 100 тисяч сайтів, що працюють. За хвилину на сайт можуть без проблем потрапити 35 тисяч відвідувачів.

Creatium – це зручний та зрозумілий конструктор сайтів доступний навіть для новачків, що не мають навичок програмування. У разі потреби недосвідчені користувачі оперативно отримують допомогу служби підтримки, наприклад, у зміні фону, підключенні стороннього скрипту. Creatium гарантує доброзичливе ставлення до новачків та вітає й підтримує самостійну розробку елементів досвідченими користувачами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...