• Головна
  • Рефінансування прострочених грошових позик
Новини компаній
10:55, 5 травня 2021 р.

Рефінансування прострочених грошових позик

Новини компаній

Щороку, кредитування в Україні набирає все більше і більше популярності та стає нормою нашого життя. І це справді зручно та вигідно, адже інколи не хочеться чекати декілька місяців чи років, аби отримати необхідне та бажане. Однак, інколи трапляються ситуації, коли у людини немає можливості вчасно погасити заборгованість по кредиту, як наслідок – виникають прострочені кредити. Часто, аби вирішити ситуацію, люди відкривають новий кредит з надією швидко вирішити проблему, однак це призводить до ще більших проблем. Реальним виходом із подібних ситуацій є рефінансування позики.

Про прострочення кредиту та його наслідки

Прострочення – це порушення позичальником умов договору щодо строків виплати кредиту. Окрім того, що з моменту прострочення платежу, кредитор починає нараховувати Вам відсотки, ще одним негативним наслідком є те, що факт про порушення кредитних зобов’язань фіксується у Вашій кредитній історії, а отже Ви автоматично стаєте «неблагонадійним» позичальником, якому багато фінансових установ відмовить у кредиті.

Але, сьогодні досить поширена ситуація, коли позичальник вже має прострочений кредит у одній фінансовій установі, але намагається отримати кошти у борг у іншій організації, з ціллю закрити прострочку та припинити нарахування відсотків по ній.

По суті, це і справді вихід аби вирішити фінансові проблеми, але головна помилка в тому, що слід звертатися не за новим кредитом, а саме за послугою рефінансування позики.

Що таке рефінансування кредиту?

Рефінансування – фінансова процедура, суть якої полягає у оформленні нового займу у фінансово-кредитній установі для погашення існуючої заборгованості. Така послуга дає можливість позичальнику розібратися з існуючими боргами та знизити фінансове навантаження на боржника.

Уявіть, коли Ви оформили позику на купівлю побутової техніки, а згодом взяли ще декілька кредитів на особисті потреби, або ж з ціллю погасити попередні, та через деякий час, Ваше фінансове становище похитнулось, і у Вас немає змоги внести необхідний платіж по кредиту.

Саме у такій ситуації, і потрібне рефінансування кредиту! Адже, по кожному з відкритих займів, почнуть наростати величезні відсотки, які Ви будете зобов’язані сплатити, окрім основної суми боргу.

Найчастіше за рефінансуванням звертаються, коли:

  • Наростає заборгованість по кредиту
  • Відсоткова ставка по мікропозиці виявилась непосильною
  • Позичальник знайшов більш вигідні умови кредитування

Як отримати рефінансування?

Якщо Ви оформлювали декілька кредитів в одній і тій же компанії, іноді такі кредитори ідуть на зустріч своїм клієнтам та погоджуються на перекредитацію займу на більш низьких відсотках. Але, така ситуація трапляється не часто, тому як правило, вихід слід шукати інший.

Отож, є два варіанти:

  • Звернутися в банк за перекредитацією
  • Подати заявку на рефінансування під заставу нерухомості в кредитну компанію

Банки. Насправді, банківські установи не часто підтримують такі ініціативи клієнтів. Як правило, якщо банк готовий рефінансувати, то це стосується тих коштів, які він надав у борг особисто. І мова має йти про досить велику суму боргу та клієнта, якому банк довіряє за фінансовими показниками.

Хоча деякі банки пропонують варіант рефінансування боргу за умови, що позичальник вкаже платоспроможних поручителів, підтвердить джерело доходів та обов’язково буде мати офіційне працевлаштування не менше 1 року. Але питання у тому, що банк можливо і погодиться об’єднати всі Ваші позики у єдиний кредит, та навряд чи відсоткова ставка буде справді більш вигідною!?

Кредитні компанії. Найвигіднішим варіантом є рефінансування прострочених грошових позик під заставу нерухомості.

Головними перевагами рефінансування під заставу нерухомості є:

  • Низька відсоткова ставка по кредиту
  • Можливість отримати рефінансування із зіпсованою кредитною історією
  • Відсутність вимоги довідки про доходи
  • Проста процедура оформлення та мінімальний пакет документів.

Пам’ятайте, головна ціль рефінансування у тому, аби знизити боргове навантаження та зменшити відсоткову ставку, саме тому кращим рішенням стане звернення за послугою рефінансування позик під заставу нерухомості до компанії Кредит112.

Кредит112 – фінансова установа, що працює на ринку з 2005 року, і за весь час зарекомендувала себе як надійний та прозорий кредитор, що пропонує доступні і чесні програми. Звертаючись до компанії Кредит112, Ви можете розраховувати на послугу рефінансування мікрокредитів під заставу будь-якої нерухомості всього від 1,5% на місяць.

Процедура оформлення кредиту – проста і не потребує ніяких зусиль, саме тому Вам не потрібно підтверджувати свої доходи, надавати контакти поручителів чи мати ідеальну кредитну історію. Все, що потрібно – надати мінімальний пакет документів, зокрема паспорт, код та документи про право власності на майно. Лише декілька хвилин, і Ви гарантовано отримаєте необхідну суму, аби закрити прострочені позики, та спокійно зможете виплачувати кредит на більш вигідних умовах без величезних відсотків та інших платежів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...