• Головна
  • Як за допомогою кредиту можна врятувати бізнес в період пандемії
Новини компаній
17:30, 18 березня 2021 р.

Як за допомогою кредиту можна врятувати бізнес в період пандемії

Новини компаній

Пандемія - страшне слово, яке схвилювало країни по всьому світу. Багато бізнесменів були змушені закрити свої кафе і магазини, так як справи йшли дуже погано. Це ж могло трапитися і з Іриною - власницею невеликого кафе, в якому робили бургери.

Карантин і локдаун сильно вдарили по бізнесу підприємця. Він сяк-так тримався спочатку, але зароблених грошей вистачало тільки на видачу зарплати працівникам. Але ж потрібно було платити податки і комунальні послуги. Дійшло до того, що половину витрат вона оплачувала з власної кишені, нічого не заробляючи.

Як за допомогою кредиту можна врятувати бізнес в період пандемії, фото-1

Кредит під заставу нерухомості

Як варіант, можна було б закритися на деякий час, поки ситуація в країні не стане краще. Однак, співробітники не будуть сидіти по будинках без грошей. Коли прийде час відкриватися - всі вони будуть працювати в інших місцях. Доведеться шукати новий персонал, або витрачати час на навчання людей.

Ірина вирішила шукати інші шляхи виходу із ситуації. Потрібно було якось розвиватися, відкривати доставку. Але де взяти на це гроші? Особливо, коли ти на нулі. Звичайно, можна було:

  • звернутися в банк за кредитом, але процес зайняв би багато часу, і установі потрібні були б гарантії, дати які немає можливості;
  • позичити - але, хто зможе зайняти більшу суму грошей, особливо в період пандемії, коли складно всім і кожному.

Вихід знайшовся випадково, у вигляді кредиту під заставу нерухомості від фінансової компанії ProstoMoney. Ірина випадково побачила рекламу в інтернеті і вирішила дізнатися докладніше.

Процес оформлення і документальний супровід

Виявилося, що для отримання кредиту, не потрібно було збирати купу документів і довго чекати. Оформлення зайняло всього кілька хвилин, а чекати треба було кілька годин. Договір офіційний, і абсолютно законний. Все, що знадобилося, це:

  • документ, що підтверджує право володіння предметом позики; в даному випадку - право на володіння будинком кафе;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Такі нюанси, як перевірка та збір додаткових документів, необхідних для видачі кредиту, компанія повністю взяла на себе.

Хороші умови і професіоналізм працівників ProstoMoney, переконали Ірину оформити кредит під заставу кафе. Таким чином, вона швидко отримала гроші на відновлення бізнесу. Дуже скоро справа почала набирати обертів. З'явилися кошти не тільки для видачі зарплати, оплати комунальних і кредиту - з'явився дохід. Бізнес встояв.

Підсумки і висновки

Питання кредитування - дуже серйозний, і підходити до нього потрібно обдумано. Перш за все, потрібно вибирати тільки перевірені фінансові компанії, з наявністю пакета документів, що підтверджує законність їх дій. Політика ProstoMoney максимально прозора.

Оформлення кредиту під заставу нерухомості або авто - процес зовсім не складний і безпечний. Це гарне рішення для тих, хто хоче розпочати бізнес, або врятувати вже наявний. Кожен клієнт зможе підібрати максимально вигідні для нього умови.

У випадку з оформленням машини під заставу, є можливість не ставити її на стоянку, на час виплати кредиту. Власник зможе і далі спокійно користуватися своїм транспортним засобом. Прострочили кредит? Теж не біда, адже фінансова компанія ProstoMoney завжди готова піти на зустріч і продовжити термін договору.

При появі питань, можна звернутися за консультацією в офіс, який знаходиться за адресою Київ, вул. Кропивницького, 10. Або, як це зробила Ірина, можна вибрати один з каналів зв'язку: https://prostomoney.com.ua; 0-800-330-721; viber, telegram, whatsapp +38 067-807-1945.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...