• Головна
  • Теплоаккумулятори від виробника ALTEP
Новини компаній
11:22, 17 березня 2021 р.

Теплоаккумулятори від виробника ALTEP

Новини компаній

Товариство з обмеженою відповідальністю «Альтеп-Центр», засноване в 2008 році, виробляє опалювальне обладнання, яке користується попитом не тільки серед українських споживачів але і в країнах Європи.

Вироби ТМ Altep неодноразово представлялися на престижних міжнародних спеціалізованих виставках. Сертифікати, привезені звідти, свідчать про те, що опалювальне обладнання, вироблене на виробничій базі ПП «Альтеп-Центр», відповідає європейським стандартам якості і екологічної безпеки.

На підприємстві виготовляються

  • котли з ручним завантаженням палива;
  • котли з автоподачей палива;
  • пелетні пальники;
  • блочно-модульні котельні;
  • бункера;
  • теплоакумулятори.

Повний перелік товарів представлений на сайті виробника https://altep.ua/catalog також ви можете отримати консультацію експертів ALTEP.

По всій території України діє мережа фірмових сервісних центрів.

Теплоаккумулятори від виробника ALTEP, фото-1

Навіщо потрібен теплоаккумулятор для твердопаливного котла

Теплоаккумулятором називається бак (буферна ємність), який акумулює надлишкове тепло, яке повертається в міру необхідності в систему опалення між завантаженнями палива в котел. Він ефективно використовується не тільки для обігріву приміщення, але також при комплексній завданню - обігріві і гарячому водопостачанні. Теплоаккумулятор оптимізує роботу як безпосередньо котла на твердому паливі, так і опалювальної системи в цілому.

Основна перевага теплоаккумулятора для ТТ котла є збільшення часу між завантаженнями палива від 8 годин до 2 діб в залежності від необхідної температури. В результаті роботи теплоаккумулятора забезпечується експлуатація котла на оптимальному режимі, коли досягається максимально ефективне згорання палива. Зростає термін його експлуатації, збільшується довговічність всієї системи опалення. Тобто, використання теплоаккумулятора тягне продовження терміну безпроблемної експлуатації опалювальної системи, зменшення витрат палива і, як наслідок, економію матеріальних засобів.

Ось чому дбайливі власники і господарі встановлюють дане устаткування на своїх підприємствах, в котельних або в приватних будинках.

Принцип роботи теплоаккумуляторов

ТТ котел після завантаження палива передає вироблювану теплоенергію в теплоаккумулятор - підключений між котлом і системою опалення бак - за допомогою нагрівання води, що знаходиться в ємності. Бак може досить довго зберігати високу температуру, витрачаючи теплоенергію в міру необхідності.

Регулювання цього процесу може здійснюватися двома способами:

  • автоматично;
  • в ручному режимі.

Використання теплоаккумулятора виробництва «Альтеп-Центр» забезпечує безперебійність подачі тепла, захищаючи котел від перегріву і скорочуючи період підігріву води для побутових потреб.

Обладнання цієї ТМ виготовляється різних габаритів, прямокутної або круглої форми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...