• Головна
  • Огляд набору автоматики для відкатних воріт
Новини компаній
09:00, 4 березня 2021 р.

Огляд набору автоматики для відкатних воріт

Новини компаній

Щоб купити автоматику для відкатних воріт яка підійде під ваші ворота, треба врахувати усі чинники - від технічних характеристик до матеріалів виготовлення окремих компонентів. Це складно зробити без базових знань компонентів набору.

Вихід - ознайомитися з прикладом стандартного комплекту, його описом

Основні характеристики

Головне завдання автоматики - забезпечення управління відкатною стулкою дистанційно. Для цього на відкатні ворота додають електропривод, зубчасту рейку і кінцеві вимикачі. У комплексі вони дають можливість за допомогою пульта управління відкривати або закривати стулку.

Перед придбанням набору рекомендується вивчити наступні характеристики:

  • Максимальна маса воріт. Це сума ваги обшивки і каркаса стулки. Стандартні значення - до 400 або до 800 кг
  • Довжина зубчастої рейки - 5, 6 або 7 м. Для нестандартних конструкцій додатковий метраж рейки можна докупити.
  • Комплектація. У розширених наборах можуть бути присутніми фотоелементи і сигнальний ліхтар. Вони потрібні для безпеки роботи воріт.
  • Матеріали виготовлення комплектуючих.

Останнє є ключовим чинником стабільної і тривалої безремонтної роботи відкатних воріт. Матеріали і особливості конструкцій компонентів набору автоматики треба аналізувати окремо.

Читати також: Відкатні ворота своїми руками

На що звернути увагу при виборі

Для облаштування відкатної стулки рекомендується вибирати готові набори одного з відомих виробників. На відміну від збірних комплектів подібний спосіб комплектації підвищує гарантію нормальної роботи конструкції. Перед придбанням треба упізнати характеристики кожного компонента.

Електропривiд для ворiт

Огляд набору автоматики для відкатних воріт, фото-1

У корпусі розташований електродвигун, система дистанційного керування і черв'ячна пара. На шестерні останньої треба звертати особливу увагу. Вони мають бути виготовлені із сталі, пластикові аналоги недовговічні, по відгуках їх доведеться часто міняти.

Кінцеві вимикачі

Для надійної роботи вибирають комплекти з магнітними кінцевими вимикачами. Причина - вони стабільно працюють при підвищеній вологості і негативних температурах. Механічні аналоги може заклинити із-за попадання вологи, яка замерзаючи фіксує рухливі частини.

Зубчаста рейка

Має бути тільки заводського виробництва. Спроби використати саморобну модель можуть стати причиною ушкодження стулки, швидкого виходу з ладу електроприводу. Промислові зубчасті рейки виготовляються з інструментальної сталі. Вони мають великий ресурс роботи.

Додаткові компоненти

Для автоматичної зупинки стулки за наявності об'єкту або людини в отворі встановлюють фотоелементи. Вони подають сигнал системі управління, і вона деактивує роботу електродвигуна. Сигнальні ліхтарі попереджають про відкриття/закритті відкатних воріт.

Додатково можна купити запасний комплект пультів д/у. Для збільшення дальності їх дії до системи електронного управління підключають підсилювач радіосигналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...