• Головна
  • Навчання за новим форматом у Броварах дає свої «плоди»
17:16, 25 січня 2021 р.

Навчання за новим форматом у Броварах дає свої «плоди»

Навчання за новим форматом у Броварах дає свої «плоди»

Не зважаючи на карантинні обмеження та всі сюрпризи, які «подарував» нам 20-й рік і продовжує «дарувати» 21-й, є і хороші новини, а саме – вперше у Броварах було запроваджено новий формат навчання для учнів 5 – 11 класів. І ось вже зараз, - можна говорити про успішність експерименту!

Формат, передбачає навчання за формулою «Вчитель – це репетитор», та «Міні класи» по 8 учнів.

Міні класи по 7 – 8 учнів, - це свого роду «товариство», яке виховується в командному дусі та має на меті виховання лідерських навичок кожної дитини. Цей формат вирішив проблему переповнених класів, де, зазвичай, декілька дітей проявляють інтерес до навчання, а інші, просто не встигають за програмою. Оптимальна кількість дітей у класі не має перевищувати 10 учнів, у інших випадках, вчитель фізично не зможе приділити всім увагу.

Розкриваємо деталі експерименту далі! Назва формату «Вчитель – це репетитор», говорить сама за себе. Це підхід, при якому, кожній дитині приділяється скільки уваги, скільки їх потрібно за для якісного засвоєння матеріалу. В процесі навчання, застосовуються мотиваційні прийоми та деякі психологічні підходи, які дозволяють максимально зацікавити дитину в навчанні.

«Батьки наших учнів не роблять домашнє завдання з дітьми», - так говорить директор навчального закладу, Козар Наталія Іванівна. І ми дійсно у цьому переконалися, запитавши батьків, учні яких, навчаються у Ліцеї Перспективи.

Чи залишиться такий формат навчання і надалі і які плани розвитку середньої освіти у Броварах, запитаємо у Наталії Іванівни пізніше, а зараз, хочемо подякувати за такий креативний і своєчасний підхід. Він дійсно дав багатьом учням «квиток у світле майбутнє» та вмотивував на якісне навчання.

Ознайомитися з життям ліцею та новим форматом навчання можна за посиланням нижче: https://perspectives.com.ua/ 

Хочеться закінчити блок дуже відомими, але дещо зміненими під формат статті словами! Ви все ще робите домашнє завдання зі своєї дитиною?! Тоді ми йдемо до Вас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ЛІЦЕЙ #ПЕРСПЕКТИВИ #ОСВІТА #ШКОЛА #ЗНО #ДПА
Оголошення
live comments feed...