• Головна
  • Вхідні металеві двері - захист вашої родини та майна
16:51, 8 лютого 2021 р.

Вхідні металеві двері - захист вашої родини та майна

Вхідні металеві двері - захист вашої родини та майна

Дім – це місце, де кожному хочеться почувати себе у затишку, спокої та безпеці. Тож, перше, про що слід потурбуватись відповідальному господарю, - надійні двері. Цей «кордон» між вашою оселею та навколишнім світом повинен бути здатним зупинити не лише крадіїв чи вандалів, а й вберегти вас і ваших близьких від пожежі.

Майже 25 років ТОВ «МВСС» в Броварах займається створенням металевих протиударних дверей, використовуючи в технологічному процесі промислове обладнання (листозгинальний прес, листові та профільні гільйотини, вирубні преса і т.д.). Підприємство одним з перших в Україні пройшло сертифіковані випробування випущених тут вхідних квартирних дверей в з межею вогнестійкості у 60 хвилин!

Сьогодні «МВСС» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент різнопланових дверей, що перетворять вашу домівку у неприступну фортецю. Вся продукція сертифікована Державним центром сертифікації ДСНС України та Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

На сьогоднішній день серійно випускаються:

  • Двері металеві протиударні вхідні в квартири з опором до злому першої категорії однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ 60 (ЕІ 30)
  • Двері протипожежні металеві однопільні суцільні та зі склінням площею до 0,1м² з межею вогнестійкості ЕІ 60, ЕІ 45, ЕІ 30
  • Двері протипожежні металеві двопільні суцільні та зі склінням площею до 0,1м² з межею вогнестійкості ЕІ 60
  • Двері (люки) протипожежні металеві однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ 60
  • Двері (люки) протипожежні металеві двопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ 60
  • Металопластикові конструкції (двері, вікна, балкони, перегородки і т.д.)

Продукцію «МВСС» можна замовити у будь-яке місто України, а доставка по Києву здійснюється безкоштовно. Більше того, наші майстри виїдуть за вказаною вами адресою, виконають монтаж та установку дверей, після чого ви отримаєте гарантію на отриману послугу.

Адреса: м.Бровари, вул.Сергія Москаленка, 26-а.

Телефон: (044) 599 51 33; (050) 385 11 01.

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ДВЕРІ #ВОРОТА #ПРОТИПОЖЕЖНІ #ПРОТИУДАРНІ
Оголошення
live comments feed...