Новини компаній
17:02, 21 грудня 2020 р.

Блискавка оптом від виробника

Новини компаній

Якість виробів легкої промисловості видає фурнітура. У виробництві взуття, одягу, галантерейної та текстильної продукції активно застосовують блискавку. Це універсальна фурнітура, яка може служити функціональним або декоративним елементом. Такий вид застібки надійний і зручний у користуванні.

Для придбання високосортної змійки можна звернутися безпосередньо до виробника блискавки ARTZIP. Якість усіх виробів вивірено сертифікацією експертної компанії SGS. Зіпер не піддається процесу корозії і впливу зовнішнього середовища.

Продукція завжди числиться в наявності. При покупці клієнт отримує комплексний супровід замовлення виділеним менеджером. Готова блискавка оптом швидко доставляється зі складу в перебігу 3-х днів. Змійку ARTZIP купують фабрики з України, Росії, Білорусі, Польщі, Казахстану та інше.

Блискавка оптом від виробника, фото-1

Робоча і декоративна блискавка

В асортименті компанії пропонуються нероз'ємні робочі і декоративні застібки в стандартному зборі та довжині. Перелік товарів складають металеві і спіральні блискавки. Металеві змійки мають зуби, виготовлені з металу. Спіральні застібки мають пластикові зубці, закручені в спіральний виток. Замки міцно з'єднані безпосередньо з підвісом або через перехідник. Замок із бігунком надають надійний опір розриву і забезпечують міцність змійки.

Блискавки підбираються за якісними і експлуатаційними характеристиками продукції, що виготовляється. До певного типу і розміру зіпера підходить відповідний пулер. Є можливість вибрати комплекти з собачками в різному дизайні. Бігунки з обмежувачами можна придбати і окремо. Змійка також продається рулоном у будь-яких довжинах.

Стрічкова тасьма доступна до вибору в декількох кольорах, пропонується також виготовлення тасьми і зубців у кольорах палітри Pantone. У стандартний вибір кольорів зубів і собачок включені темний нікель, золото і срібло.

Брендована блискавка

Блискавка оптом від виробника, фото-2

Крім стандартного асортименту, компанія ARTZIP пропонує зробити оптове замовлення зіпера за індивідуальними розробками. В послуги входить брендування блискавки оптом у вигляді:

  • логотипів, нанесених лазером на бігунки;
  • символів бренду, які вілиті з пластику, ПВХ або металу на підвісах;
  • вставок із перлів, каменів чи емалі;
  • написів на тасьмі.

Брендована застібка змійка — це ефективний рекламний інструмент для торгової марки. За рахунок такої деталі вироби стають легко впізнаваними, набувають особливого змісту і стилю. Сучасні тренди задають моду на логоманію. Колекції брендового одягу, взуття та сумок все частіше рясніють кричущими логотипами. Виробники віддають перевагу даній тенденції та відшивають брендований товар.

Як замовити блискавку оптом від виробника ARTZIP

Замовити блискавку оптом можна в онлайн-каталозі на сайті виробника, де представлений весь асортимент. Купівля готової змійки доступна також у мережі регіональних магазинів компанії. Онлайн-конструктор блискавки передбачає вибір застібки з індивідуальним дизайном в необхідній довжині. Пропонується запуск серійного виробництва виробів з макету клієнта під замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...