• Головна
  • Лікування від наркоманії у Києві
Новини компаній
15:00, 14 грудня 2020 р.

Лікування від наркоманії у Києві

Новини компаній

Життя являється непередбачуваним, здатним принести неприємності саме тоді, коли менше за все чекаєш. Особливо прикро, коли це стається з рідною людиною, і вона стає залежною від наркотичних речовин.

Наркотична залежність, без сумніву, представляє собою важку хворобу, яка може привести до повноцінного або часткового руйнування організму, і, навіть смерті. Це той випадок, коли лікування наркоманів не можна проводити самостійно. Наркозалежна людина потребує професійної допомоги лікарів, включаючи наркологічну та терапевтичну.

Симптоми того, що людина вживає наркотики

Для того, щоб краще зрозуміти, що хтось із домашніх почав вживати наркотики, слід звернути увагу на його стан. Серед симптомів будуть помітні наступні моменти:

  • Змінюється поведінка. Пацієнт може поводитися агресивно, бути надмірно збудженим. Чи, навпаки, їм оволодіває сонливість, впадає в апатію;

  • Змінюється фізичний стан. Зіниці стають розширеними, рух сповільнені. Обличчя набуває нездорового кольору, на тілі сліди від уколів. Втрачається орієнтація, починаються галюцинації;

  • Людину можуть супроводжувати захворювання, такі як: СНІД, гепатит В і С, інші венеричні проблеми;

  • Просто руйнується життя. Наркоман втрачає роботу, кидає навчання, припиняє спілкуватися з друзями та рідними. Може піти навіть на кримінал, щоб дістати чергову дозу.

Необхідно зазначити, що симптоми залежать ще від того, який саме наркотичний засіб вживається, якого він походження. У будь-якому випадку, рідні повинні уважно придивитися до симптомів, і звернутися до тих, хто може надати результативну допомогу. Для цього існує реабілітація наркоманів, де за участю фахівців людині надають другий шанс.

Допомога від наркозалежності у Києві

Наш реабілітаційний центр у Києві завжди готовий до того, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Тут можна дізнатися як саме проходить лікування наркоманії в Києві про представлені умови, програма та інші важливі моменти, які дозволять наркозалежній людині знову зажити повноцінним життям.

Тут працюють однодумці, які направляють свої сили на те, щоб повернути здоровя пацієнтам. Команда фахівців психологів, наркологів, консультантів по хімічній залежності допоможуть подолати наркозалежність.

Тут допоможуть знову стати щасливим наркозалежну людину. Процес будується на дванадцяти кроках минессотської програмі. Разом ми отримає той шанс, який необхідний кожному наркозалежному.

Яких принципів ми притримуємося під час лікування від наркозалежності

Реабілітаційний центр у Києві під час надання допомоги, використовує наступні принципи. Вони є частиною дванадцяти кроків, що і дозволяють досягти мети.

  • Залежність від будь-чого, являється смертельним захворюванням. Це потребує довгого процесу лікування, яке підтримується потім усе життя;

  • Проводити детоксикацію потрібно, але це не повноцінне лікування від страшної залежності, а лише перший крок до одужання;

  • Пацієнту буде важко, чи, навіть, неможливо, одужати без уваги та підтримки рідних людей;

  • Лікуватися доведеться довго, навіть коли процес підходить до кінця, необхідно і надалі брати участь у житті колишнього наркозалежного.

Все це дуже важливо для того, хто потрапив у тенета страшної залежності. Проте разом ми обовязково впораємося і повернемо пацієнту бажання жити далі. Вживання наркотиків - це помилка, яку необхідно виправити за допомогою професіоналів, які знають найкращу для цього методику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...