• Головна
  • Алмазна різка бетону та демонтажні роботи від фірми «Слом-Експерт» в Броварах
11:26, 29 квітня 2021 р.

Алмазна різка бетону та демонтажні роботи від фірми «Слом-Експерт» в Броварах

Алмазна різка бетону та демонтажні роботи від фірми «Слом-Експерт» в Броварах

Кажуть, ламати – не будувати. Але й ламати потрібно з розумом, а ще краще – з бригадою професійних майстрів. Якщо ви зважились на перепланування будинку, квартири або офісного приміщення, фірма «Слом-Експерт» із задоволенням візьме на себе усю важку та брудну роботу!

Ми виконуємо: алмазну різку бетону, цегли, залізобетону, керамзитобетону, гіпсоблоків, шлакоблоків без пилу! Розширюємо будь-які отвори в будь-яких стінах, робимо отвори під двері, вирізаємо вихід на балкон, штроби під сантехнічні труби, електричні дроти, ніші під батареї, шафки та інше.

Алмазна різка бетону та демонтажні роботи від фірми «Слом-Експерт» в Броварах, фото-1

Також виконуємо демонтаж стяжки, плитки, перегородок, сантехкабін, підлогових покриттів і підвісних стель, штукатурки, шпалер, дверних блоків, віконних рам, монолітних перекриттів, фундаментів, дачних будиночків, гаражів, виробничих приміщень і усього іншого.

За 10 років діяльності «Слом-Експерт» виконав більш ніж 10 000 замовлень. А тому нас вкрай важко здивувати складністю завдання. За допомогою професійної техніки досвідчені майстри оперативно та якісно виконають роботу, після чого приберуть за собою і вивезуть сміття на вантажних автомобілях.

При необхідності спеціаліст приїздить на об’єкт, щоб оцінити складність роботи і розрахувати кошторис. Дана послуга надається безкоштовно!  

Телефонуйте: (067) 323 91 98.

Алмазна різка бетону та демонтажні роботи від фірми «Слом-Експерт» в Броварах, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ДЕМОНТАЖ #БЕТОН #РІЗКА #СЛОМЕКСПЕРТ
Оголошення
live comments feed...