• Головна
  • Вантажоперевезення в Україні – зниження вантажообігу й нові тренди
Новини компаній
15:55, 12 листопада 2020 р.

Вантажоперевезення в Україні – зниження вантажообігу й нові тренди

Новини компаній

Підсумком дев'яти місяців поточного 2020 року стало зниження вантажоперевезень в Україні на 16,6%. Через карантинні заходи ця тенденція, найімовірніше, збережеться на найближчі місяці. За транспортними галузями падіння вантажообігу характеризується великою неоднорідністю. На водному транспорті – мінус 17,7%, автомобільні вантажоперевезення скоротилися на 14,4%. Істотні втрати вантажопотоку на трубопроводах – 36%.

Ринок вантажоперевезень – нова реальність

Залізничні вантажоперевезення зменшилися на 6%. Водночас, пасажирський потік на залізниці після весняного карантинного спаду збільшився. З проявом другої хвилі Covid-19 чергові посилення у сфері вантажоперевезень цілком очікувані. У кожній країні приймаються певні обмеження: самодекларація водіїв, введення спецпропусків, комендантська година, дія митних коридорів, обов'язкове тестування на коронавірусну інфекцію, майбутня вакцинація.

Поставши перед труднощами, бізнес частково переходить на автомобільні вантажоперевезення, транзит на залізниці, створення внутрішньої логістики. За час виробничої діяльності аграрна компанія «Нібулон» транспортувала річковими шляхами на власних суднах понад 20 млн тонн вантажів.

Автомобільні вантажоперевезення сьогодні

Всупереч загальному зниженню вантажних перевезень, у даний час перевізники столиці працюють стабільно, у колишньому ритмі, забезпечуючи надійність доставок і санітарну безпеку вантажоперевезень. Вантажне таксі по Києву викликають для перевезення речей і меблів у зв'язку з переїздами – квартирними, офісними, дачними.

У транспортній компанії «Давай Переедем» відзначають серед основних видів замовлень на дистанційні доставки найбільш популярні замовлення на вантажне таксі у Києві:

  • посилки рідним і близьким;
  • купівля товарів і повернення;
  • доставка продуктів, медикаментів;
  • перевезення спортивного інвентарю, туристичного спорядження на відпочинок і назад.

Вантажоперевезення у Києві – новий формат

Всупереч лячним обмеженням другої хвилі коронавірусу, багато підприємств після місяців вимушеного простою переводять діяльність з офлайну в онлайн. Інтернет-торгівля отримує новий поштовх, завдяки зміні моделей бізнесу. Внаслідок нових реалій, зростання замовлень на вантажоперевезення та сервісні доставки може зрости. А клієнти, в першу чергу, будуть звертати увагу на гарантії безпеки, надійності, стабільності послуг і збереження вантажів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...