• Головна
  • Броварська лікарня закупила обладнання на 7,5 млн. грн.
18:23, 5 листопада 2020 р.

Броварська лікарня закупила обладнання на 7,5 млн. грн.

Броварська лікарня закупила обладнання на 7,5 млн. грн.

Броварська БКЛ взяла у лізинг за власні кошти сучасне медичне обладнання японської фірми Sysmex, що забезпечить можливість швидкої та точної діагностики. Оплата за медичну техніку відбуватиметься на умовах «Реагентного контракту». Він передбачає безкоштовне придбання аналізатора за умови купівлі до нього реагентів на суму, що дорівнює вартості самого аналізатора. Викупити аналізатори планують протягом 3 років, пише «Трибуна Бровари».

Автоматичний гематологічний аналізатор (1 млн 200 тис.грн) одночасно може зробити розгорнений аналіз крові з лейкоцитарною формулою 20 людям. Він дозволяє аналізувати зразок за більш ніж 70 різними гематологічними показниками. І на все це потрібно всього 20 хв.

Автоматичний аналізатор гемостазу (1 млн 300 тис. грн) вимірює згортання крові. За 20 хв аналіз можна зробити одночасно 10 людям.

Автоматичний аналізатор сечі (3 млн грн та 2 млн грн) складається з двох блоків. На одному блоці вже роблять біохімію сечі. Одночасно можна завантажити 80 зразків сечі й отримати результати аналізу через 2, 6 год. Раніше, щоб зробити аналізи 300-400 людям, дві лаборантки працювали зранку до вечора. Тепер цю кількість аналізів аналізатор опрацьовує за 4 год.

На цьому аналізаторі також можна обробляти дані плевральної, спиномозкової, випітної та інших рідин. Тобто, медичне обладнання дозволяє діагностувати увесь спектр урологічних проблем.

Згодом має надійти другий блок аналізатора, який дозволить швидко та якісно досліджувати осад сечі.

Читайте також:

Стало відомо, коли в Броварах відбудеться другий тур виборів

На Броварщині виявили шість фактів незаконного зберігання наркотиків

Протягом дня на Броварщині сталося дві пожежі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #БКЛ #ЛІКАРНЯ #ОБЛАДНАННЯ
Оголошення
live comments feed...