19:00, 22 жовтня 2020 р.

«Пакунок малюка» відновлено

«Пакунок малюка» відновлено

Президент Володимир Зеленський підписав закон про надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» замість грошової допомоги у розмірі 5 тисяч гривень.

«Пакунок малюка» запровадили ще у 2018 році, але в липні 2020-го його замінили на цільову грошову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень. Передбачалося, що громадянам, у яких народилась дитина, буде видана соціальна картка у ПриватБанку зі спеціальними режимами використання. До реалізації проекту були залучені заклади роздрібної торгівлі, які також мали забезпечувати цільове використання коштів грошової компенсації.

Відповідно до законопроекту, до видів державної допомоги сім'ям з дітьми віднесено видачу одноразової натуральної допомоги у вигляді бебі-боксу. Вони будуть видаватися в закладах охорони здоров'я (пологовому будинку або пологовому відділенні, перинатальному центрі, неонатальному центрі) незалежно від форми власності та підпорядкування.

Вартість і комплектація «пакунку малюка» затверджується Міністерством соціальної політики. Бебі-бокс надається в термін, що не перевищує 30 календарних днів з дня народження дитини.

Сусупільне

Читайте також:

Маленький броварчанин з діагнозом СМА потребує термінової допомоги!

На Броварщині затримали агітатора-шахрая

Броварських правоохоронців звинуватили в пограбуванні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПАКУНОК #МАЛЮКА #ДОПОМОГА #ДИТИНА #ПОРОДІЛЛЯ. БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...