• Головна
 • А якщо ви дізнаєтеся про одну навичку, що може кардинально змінити вашу дитину? А если вы узнаете об одном навыке, что может кардинально изменить вашего ребенка?
14:00, 27 вересня 2020 р.

А якщо ви дізнаєтеся про одну навичку, що може кардинально змінити вашу дитину? А если вы узнаете об одном навыке, что может кардинально изменить вашего ребенка?

А якщо ви дізнаєтеся про одну навичку, що може кардинально змінити вашу дитину? А если вы узнаете об одном навыке, что может кардинально изменить в...

Наші діти - наше майбутнє!

І для того щоб наше майбутнє було щасливим і безтурботним, варто подумати, яка інвестиція стане найвдалішою.

Звичайно ж, це наші діти! Як то кажуть, дай голодному вудку, а не рибу. За тим же принципом діють мудрі батьки.

З якими проблемами стикаються діти?

 • Відсутність енергії та ентузіазму пізнавати нове;
 • Погана пам'ять при вивченні іноземних мов і віршів;
 • Неуважність до деталей;
 • Низька успішність в школі - складно рахувати, читати або писати;
 • Невпевненість в собі, закритість;
 • Слабке логічне і творче мислення;

А якщо Ви дізнаєтеся про одну навичку, яка може кардинально змінити Вашу дитину?!

Ця навичка – унікальна японська методика швидкої усноїлічби, або ментальна арифметика, що стрімко розвиває інтелект і таланти дітей від 5 до 14 років!

На сьогодні вже багато батьків чули про ментальну арифметику, і про те як вона впливає на загальний розвиток дитини. Але, на жаль, тільки одиниці займалися. Кожна дитина унікальна і може навчитися швидко рахувати! Завдання батьків - знайти і розвивати приховані таланти дитини!

Які результати занять і що ми побачимо?

Поліпшуються такі показники, як:

 • Фотографічна пам'ять
 • Концентрація уваги
 • Впевненість у собі (ініціативність, самостійність)
 • Розвиток уяви та образного мислення
 • Креативне мислення
 • Успіхи у навчанні
 • Спостережливість і сприйняття на слух
 • Точність та швидкість розумових процесів

При цьому відбувається гармонійний розвиток обох півкуль головного мозку: лівої, що відповідає за логіку, та правої, що відповідає за образне мислення.

Виходячи з чотирирічного досвіду, можемо стверджувати, що ментальна арифметика є ефективним тренажером для мозку. За регулярних тренувань вже після 1-го місяця можна побачитирезультат. У дітей поліпшується не тільки загальна успішність в школі, Ваша дитина навчитися краще і якісніше засвоювати великі обсяги інформації, розвивається здатність до іноземних мов, пам'ять та уява.

Усі ці вміння знадобляться і у школі, щоб покращити успішність, і у спорті, де важлива моментальна реакція, і у творчості, де важливе абстрактне мислення.

Ці навички знадобляться і у дитинстві, і у дорослому віці!

Перші результати Ви побачите вже за місяць, а навичка збережеться на усе життя!

Чому саме школа IndigoMentalClub і у чому наші переваги?

Школа ментальної арифметики Indigo Mental Club займається цією методикою п'ятий рік, має великій досвід та представлена у 85 містах 9країн світу;

Методика Indigo Mental Club єдина в Україні рекомендована Міністерством освітидля використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Усі навчальні посібники вийшли під грифом Міністерства освіти і науки України;

Авторська розробка «Рахівничка Абакус», що використувується учнями, має сертифікат якості міжнародного зразку;

Програма повністю адаптована до шкільної. З 2018 року програму Indigo Mental Club включено до програми загальноосвітніх закладів у рамках інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою: «Цілісний розвиток особистості учнів молодшого шкільного віку засобами навчально-розвивального курсу Індиго»;

Усі тренери з ментальної арифметики мають вищу педагогічну освіту тасертифікати державного зразка НПУ ім. М. Драгоманова за ліцензованою програмою курсом підвищення кваліфікації напрямку «Ментальна арифметика»;

Заняття проводиться з використанням сучасної і цікавої он-лайн платформи, працюємо он-лайн, якщо в тому є потреба;

В програму Indigo Mental Club входять не тільки стандартні додавання, віднімання, множення і ділення, а також зведення до квадрату та від‘ємні числа;

Школа проводить національні і міжнародні Олімпіади, де учні змагаються з дітьми зі всього світу- https://www.youtube.com/playlist?list=PLJADqwu3V5w1uwSMLY73UcId51F4uf_dt

Учні Indigo Mental Club є триразовими чемпіонамиВсесвітніх олімпіад з ментальної арифметики WAMAS 2018 та WAMAS 2019 серед 34 шкіл з різних країн світу та Міжнародної олімпіади 2020 у Празі!

Два роки поспіль учні Indigo Mental Club втановлюють Всеукраїнські рекорди з лічби!

Учні Indigo Mental Club  є учасниками і переможцями різних телепроектів. Зокрема, талант-шоу «Дивовижні люди» - https://youtu.be/xIsjE9HV5bEта «Круче всех» - https://www.youtube.com/watch?v=0-ttyX16JrY&list=PLJADqwu3V5w0CFk5SVMkTcIb87JwR3yEr&index=11&t=0s

Також, не зважаючи на усі переваги, школа Indigo Mental Club утримує найнижчу ціну на ринку!

Ми спеціально запустили формат "он-лайн навчання" для тих, хто через карантин, бажає обмежити будь-які контакти

Чи є переваги в онлайн-навчання?

Зараз батьки часто питають, наскільки виправдано записувати дитину саме на онлайн-курс ментальної арифметики. Часто є побоювання, що це буде нефективно та нецікаво.

Тому ми відокремили ТОП-5 переваг онлайну:

1. Максимальний комфорт для дитини. В домашніх умовах дитина з вірогідністю 100% не буде хвилюватися та буде відчувати спокій та впевненість.

2. З початком пандемії та карантину, питання безпеки вийшло на перше місце. Жоден вірус не передається через девайси, а тому попит на онлайн стрімко зростає.

3. Онлайн означає велику економію часу та енергії як для батьків, так і для дітей. А також, звісно, нервів!

4. Дитина привчається вчитись онлайн. Це дуже корисно в майбутньому, оскільки лише 30-35% знань та навичок в наступні десятиріччя буде передаватись в традиційному офлайн-форматі.

5. Онлайн-платформа. Методика ментальної арифметики Indigo Mental неможлива без нашої сучасної онлайн-платформи, на якій діти тренуються та виконують домашні завдання. Ми спеціально вдосконалили її та додали особливі функції, щоб онлайн не поступався традиційному навчанню в центрах.

Звісно, кожна родина самостійно оцінює ризики та вирішує, обрати онлайн чи офлайн. Але ми бачимо великий попит на онлайн. Ми бачимо дітей, яким подобається таке навчання, і які демонструють високі результати.

Поспішайте, щоб особисто упевнитися у цьому!

Правильний розвиток- це запорука успішної особистості!

Навичка закладена з дитинства - запорука успішного майбутнього !!!

Тому не бійтесь, а просто записуйтесь на безкоштовний пробний урок у тому форматі, який особисто вам ближчий. Чекаємо на дітей 5-14 років в усіх районах Києва та області!

Телефонуйте: +38 (073/066) 705 57 79.

Більше інформації на нашому сайті: https://indigomental.com

Facebook https://www.facebook.com/indigomental.club

Instagram https://www.instagram.com/indigomental_kv_br_vsh_ob/

Youtube https://www.youtube.com/channel/UClJPwZ5I1maMn-VJQHJdGQw

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #КИЇВ #ШКОЛА #INDIGO #РОЗВИТОК #ЛІЧБА
Оголошення
live comments feed...