• Головна
  • Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Кубок Воїнам, але наступного сезону
12:51, 23 вересня 2020 р.

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Кубок Воїнам, але наступного сезону

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Кубок Воїнам, але наступного сезону

Ну ось і закінчився перший сезон #Національний_Quiz в місті Бровари. Так ще осталась одна тематична гра, а з жовтня без перерви почнеться новий сезон. Загальні підсумки по всьому сезону обіцяю викласти після Лихих 90-их. Там будуть цифри, висновки, ну і можливо щось цікавеньке. Ну а в цьому звіті (ох давно я казав, що треба писати по гарячим слідам) пройдуся по другому важливому в цьому сезоні турніру, котрий складався з однієї гри, але до якої підштовхнули минулі ігри.

І так у фінальній грі за Кубок Сезону брали участь 12 кращих команд чемпіонату, котрий яскраво завершився пару тижнів тому. Ми йшли за Кубком. Але не вийшло. Не хочу виправдовуватися, але підсумкове 8 місце могло було бути вище, але першими ми все ж таки не стали. А ось командна IQ заслужила цей Кубок, як ніхто інший.

До початку розповіді про саму гру, вискажу декілька негативних моментів (да простять мені Орги). Було все круто, чудово, на рівні. Але не обійшлось без ложки дьогтю.

1. Звук/музика/акустика. Ну можна сказати, що ми сиділи поряд з колонками. Але після першого раунду я попросив трішки прикрутити звук. За перший раунд ми друг друга взагалі не чули! На питання про монету вийшло так, що TatyanaDomaschenko давала цей варіант, але ніхто з 8 гравців просто не почув, а Танюха в нас не тихоня. Юрій Поліщук теж жалівся, що інший кінець стола він не чув. З одного боку інші команди не могли нас почути, а з іншого ми самі себе не чули.

2. Призи/Номінації. Я очікував, що крім звичного нагородження будуть якісь ще номінації. Кращий гравець, Краща емоційна команда, Найвеселіша чи найоригінальніша команда. Я ось навіть на швидкоруч накидав найкращих. Але я це зроблю окремими постом. (без намьоків, просто статистика?) читайте нижче.

3. Ну і від мене. Раунди були круті, але один би можна було (Текстовий) зробити на тему Кубки. Був би на Кубок раунд про Кубки: Вогню, Девіса, Стенлі, Глядацьких симпатій. Блін такий шанс був, такі цікаві питання зробити. Ех…

А тепер по грі. Будемо рахувати скільки не добрали по різним причинам, хоча запізно пити Борожомі…

1. Національний раунд. Як ви зрозуміли, монету ми не відгадали. Чомусь я, наприклад, побачив Соловейка та козака з бандурою на аверсе та реверсі. Варіант по Щедрику ми не почули. А ось по Фесту, Анна Че від разу сказала відповідь, але тут я почав видумувати: УПА це Волинь, а Бандерштат це Львів, ну і вписав Захід Фест, думаючи про Тернопіль і його Файне Місто. Сам заплутався, і всіх заплутав. А ось Клініку, на Фрунзе 102, згадала Надежда Домащенко (з чого би вдруг)). Мавку сказали ми з Юрою, але Masha Domashchenko виправила на пісню з ліса. 4 з 7 (+2 в а як би)

2. Музичний. Майже ідеально. Цоя бере Таня з Юрою, Люстру (блін, я навіть б не переклав би) Маша, Віндовз – КРИСТИНА НАУМОВА, Двері – Надя, Стіну – Viktoriia Prokopenko. І ось останнє питання не взяли. Аня пропонує написати ліжко, бо щось таке сопливе, значить про кохання, а де кохання там ліжко. Пишемо. І тут самий маленький наш учасник каже, чекайте, я згадала, це ДжейЛо і пісня Floor. І ось на екрані пісня Бонджові – Ліжко. Упс... 6 з 7 (+1 в а як би)

3. Спортивний раунд був наш з Юрою. І тут питання по біатлону, так як Юра спец, він відразу називає Ларса, котрий давно завершив кар’єру, але ближче до кінця, каже викреслюйте, пишіть Бйо. По дівчачому спорту Маша теж сказала вірно, але її мамка, подивившись на неї як на не розумну, відповіла, що не має такого спорту))) Парам парам пам. 4 з 7 (+2 в а як би). Перед першою перервою 14 балів і 3 місце (+5 в а як би)

4. Текстовий раунд на серіалах вийшов дуже цікавим. Не знаючи іспанського серіалу Паперовий дім, я знав цю пісню комуняк. Серіал про нюх взяла Таня (а я грішним образом думав, що це ми у когось передерли). Ось з турецьким серіалом і Роксоланою нас підловили. Ми навіть інші варіанти не розглядали. А ось серіал ВВС моя дитина точно дивитися не буде))) 5 з 7.

5. Капітанський. Приніс сором і розчарування. Ось хто-хто, а породи я собак знаю, в дитинстві була книжка, плюс я про них часто читаю і зараз.

Але, як там кажуть, що тонуть ті хто вміють плавати. Бігля я як не згадував не згадав (а в голові вертілось), Шарпея я знаю, сусід на початку 2000-х мав таку собаку, і для тих часів це було не звично. Але я з дуру написав Мастіфа (є не тіки волосаті, але з такими ж складками). По собаці Коломбо, якщо була не тільки морда, а весь зріст, я б не написав Бассета, бо він малий на зріст. А ось де феєричний епік був, так це з Чау-Чау. Бачу Чау-Чау, знаю Чау-Чау, пишу Чіхуахуа. Як??? Хоча на роботі показав фото, теж спочатку чіхуюхую почув, але потім виправили на чаючаю. 3 з 7 (+2 точно а як би)

6. Медійний. Тут Орги усіх вжарили дай боже. Фейсап на політиках звучить легко, а на ділі я взяв Симона, а Маша Індіру. 2 з 7

7. Швидкий. Був майже ідеальний. Майже. Чомусь, коли я почув мову про галів, я забув про гальських півнів, а згадав що вона входила в Римську імперію і видав Італію. Більше до цього питання не поверталися, хоча це, блін, на поверхні лежить відповідь. Ну і шумерів не взяли. А Іду на ви (я), гори (Маша), частину тіла (Таня). І 10 з 12 (+1 а як би)

8. Фінал. Дуже круті питання були. Цікаво хтось відгадав про Музей? Ми ж спокійно піратів взяли, Надін помітила на постері Джанго ту саму деталь (чомусь не помножили). А ось з днем тижня, я не знаю я к рахували, але самі себе заплутали та й ще помножили. Я тільки наступного дня зрозумів, що важкого нічого в цій загадці не було. І саме обідно, що про спортсменку була відповідь правильна, а про дівчину на лодці я відповідь зрозумів, коли читали відповіді (запоздала реакція). 1 з 14 (+1 а як би)

В підсумку 38 балів (+ 9 а як би мінімум). Але тепер зрозуміло, що вище місце було це 6. Так що ніякого розчарування, що могли боротися за призи. Бо лідери та переможці видали просто неймовірний показник в такій важкій грі. А ми будемо мріяти, а також в тілювати ці мрії вже в наступному сезоні!

Хотів би усіх привітати з яскравим завершенням такого неймовірного сезону. Гра настільки увійшла в наше життя, що ми стали квізоманами. Що чекаєш кожний четвер, щоб отримати не тільки позитивні емоції, а й нові знання, цікаві знайомства, міцну підтримку, теплі дружні відносини. Ми вже стали справжньою родиною. Отримати ці відчуття було і важко і легко одночасно, але Утримати їх і підтримувати буде ще важче, але не меншцікаво;) Так, що величезне дякую УСІМ (не хочу перераховувати, бо як завжди когось забуду а потім оті обідки будуть;)

А головне хотів сказати своїм Воїнам: Я ВАС УСІХ ОБОЖНЮЮ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ВІКТОРИНА #ГРА #БЛОГ #QUIZ
Оголошення
live comments feed...