• Головна
  • Сучасна скульптура в інтер'єрі
Новини компаній
11:00, 18 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Сучасна скульптура в інтер'єрі

Новини компаній
Дизайн-студія Романа Москаленко

Дизайн-студія Романа Москаленко

Сучасна скульптура в інтер'єрі - останнім часом власники приватних будинків і великих квартир все частіше вважають за краще бачити в інтер'єрі декоративні елементи, в якості яких можуть використовуватися різні креативні скульптури. Вони здатні привнести в обстановку справжню неповторність, створити незвичайну гармонію в інтер'єрній композиції, зробити її яскравою, стильною і неповторною.

Скульптури в інтер'єрній композиції можуть бути виконані в різних стилях, вони відрізняються різноманітністю форми та текстур і способу виготовлення. Скульптура в приміщенні, як правило виконує декоративні функції, вона повинна підкреслювати тонку натуру і внутрішній світ господарів житла.

Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленко

Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленко

Найкрасивіші жіночі скульптури

  • В інтер'єрі приміщень переважно використовується кілька видів скульптур в різних варіація їх виконання, дизайн студія Романа Москаленка пропонує великий спектр послуг в цьому напрямку. Наші скульптори досконало володіють техніками виготовлення скульптур - лайфкастинг, з подальшою хімічної металізації скульптур сріблом. Ці технології дозволяють створити скульптури та скульптурні композиції з дивовижною передачею кольору, яку може доповнити унікальне сучасне інтер'єрне освітлення.
  • Ми пропонуємо нашим клієнтам скульптури виконані в класичних стилях, так і композиції, в яких використані сучасні елементи, форми і технології. Наші скульптури та скульптурні композиції досить часто виходять за межі загальноприйнятих норм і правил, вони незвичайні, дуже стильні, креативні, а головне не мають аналогів.
  • Наші дизайнери допоможуть правильно підібрати скульптуру відповідно до функціонального призначення приміщення, його стилю і використовуваної колірної гами. Для кабінету, вітальні, холу і спальні ми підберемо відповідні інтер'єрній композиції скульптури або стильну композицію, а також матеріал для їх виготовлення.

Якщо раніше в класичних стилях використовувався мармур і бронза, то сьогодні ми віддаємо перевагу використанню технік, в яких використовується технологія металокаркасу із застосуванням 3D моделювання. При виготовленні скульптур ми застосовуємо дорогі, часто унікальні матеріали, щоб забезпечити їх довговічність, на фінішному етапі вони піддаються металізації і коліруванню.

Скульптура на замовлення

Виготовлення скульптур на замовлення - стильною прикрасою будь-якого інтер'єру і дизайнерської сучасної композиції стане сучасна скульптура, і художня скульптура виготовлена на замовлення яка виготовлена лише в одному варіанті. Вона створить цікаву і унікальну інтер'єрну або ландшафтну композицію, розставить в ній концептуальні акценти.

Ми пропонуємо креативні і незвичайні скульптури для декорування інтер'єрів і ландшафтів, які мають свої відмінні риси і характеристики в сучасному мистецтві скульптури і були розроблені саме нашими дизайнерами, і декораторами. Більше інформації про різновиди сучасної скульптури які представляє наша студія ви можете побачити в розділі - скульптура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скудбптура #замовити скульптуру #скульптура в інтер'єрі #дизайн-студія Романа Москаленко
Оголошення
live comments feed...