• Головна
  • Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Коли журавель переміг синицю
17:33, 4 вересня 2020 р.

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Коли журавель переміг синицю

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Коли журавель переміг синицю

Минулого четверга відбулася ще одна тематична гра #Національний_Quiz, яка була приурочена до Дня Незалежності. Це вже була друга гра на тему Ukrainian Quiz. Як і на першу гру, присвячену до Дня Конституції, #ВоїниСвітла виставили той самий склад. І, як недивно, але це була наша гра. Вперше, за більше ніж рік квізу, ми всю гру йшли першими. Навіть зараз дивлячись на турнірну таблицю після кожного раунду, розумієш, що ось той журавель. Але був фінал, і була синиця, і ми вперше поступилися своїм принципам, і, в підсумку, журавель як і синиця улетіли… А ми лишилися на 5 місці. Але тепер по раундам.

Національний. На лєгкє. Єдине питання це яблуні. Тут навіть ніхто в команді не чув про це. Соромно… 6 з 7.

Музичний. О тут орги нас порадували. Був дуже веселий та креативний раунд. Наприклад я вперше почув Славка-Океана на російській мові. Якщо б не специфічне завивання, яке почула TatyanaDomaschenko, ми б не взяли. Моя Ira Bogachukвзяла головні Вила країни, а я полетів у Космос ;)

Спортивний. Мій Бенефіс майже вдався. Чому майже, бо по Валентині Цербе я відразу дав відповідь, а потім почалися спогади, сумніви. Ніхто не чув таку. І випливла інша Валентина, тільки Шевченко, хоча я ж знав, що вона проста лижниця. І зрозуміло, що її чули, бо вона в кінці першого десятиріччя 2000-х була. А біатлоністка в кінці минулого сторіччя. Ех 6 з 7. І на перерву уходимо на чистому першому місці.

Текстовий. Один з найважчих раундів за останній час. Пам’ятники нам далися не легко. Якщо Апельсин був взятий реально навмання (Таня молодчинка), прив’язка була тільки до південного міста. То Київ від Mariya Zubets та Галушки з Вовком від мене далися напрочуд легко. А ось Цукор, Водопровідник та Скрипаль поставили нас в тупик. 4 з 7

Один в полі. Давно я цей раунд не провалював. Цікаво інше, що я недавно рився в записниках, і зупинився на гербах областей. Закралася думка. Але в нас колись таке було вже і я відкинув подалі. Щоб набрати тут 2 з 7! Також цікаво те, що Луганськ з Донецьком поплутав (але логічний висновок був направлений правильно). По Черкасам я був з одного боку впевненим бо там був Кобзар, але з іншого червоно-сині кольори області були приписані іншій. Смішно інше. Кожного місяця приблизно по 2 рази ганяти на Вінниччину (батьківщина дружини) і не згадати герб, котрий висить на вїзді в область... Феєрично…

Медійний. Цікавий, і тут орги зуміли підловити нас усіх. Про «Сафо» я взагалі не чув (хоч фільм 2008 року). А про індіанців, я давно цей фільм хочу передивитися, але ніяк руки не доходять. 5 з 7

Швидкий. Ось і тут нас підловили. Головна наша помилка – переплутали людей хто написав слова і музику до гімну. Це від разу 2 бали недобору. Ну і мільйонники нам не піддалися. Хоча Маня Одесу назвала. А я виправив і засунув туди Донецьк, котрому раніше 50к до ляма не хватило. 9 з 12. Для тих хто хоче перемогти це мало. Але суперники постаралися на славу раніше. І ми знову перші, але тепер з Мексиканцями та Смартами маємо 39 балів перед фіналом.

Фінал. І ось тут ми поступилися своїм приниципам, і вибрали журавля. Якщо не впевненні, не множимо, щоб то не було. Ми за свій час багато чого намножилися. А тут взяли і помножили, хоча жоден не був впевнений. І мене питали може не треба. Але я ризикнув. І ось ці 2 бали могли вивести нас в трійку, але лишили тільки 5. У фіналі феєрила наша малеча Masha Domashchenko. 3 з 5 правильних відповідей за нею. А у нас 7 з 14 і 5 місце.

А попереду остання рейтингова гра сезону. Ми вже завчасно зайняли 7 місце. Ніхто нас не здвине, та й ми вище не заліземо (занадто багато втратили восени минулого року). Але у фіналі будемо як завжди грати на максималках! Обіцяємо;)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ВІКТОРИНА #ГРА #БЛОГ #QUIZ
Оголошення
live comments feed...