• Головна
  • Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Тріумф!
14:43, 27 серпня 2020 р.

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Тріумф!

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Тріумф!

В минулий четвер відбулася передостання рейтингова гра #Національний_Quiz (а точніше №29). Емоції давно улеглися, то ж можна спокійно написати невеличкий (або як вийде) звіт. 

Всі ви вже знаєте, що ми, як той ураган, увірвалися і взяли перше місце. І це дуже цінна перемога. Так, ми вже перемагали в тематичній грі, але до тематичної гри просто готуватися знаючи +- тему. В рейтинговій же не знаєш звідки тримати удар. І те що нас було всього 6 чоловік, і те що місце було нове (що ще раз доказує, що немає різниці де сидіти). Нас не зупинило, навіть те, що Vladimir Berezinskiy попередив, що останні ігри будуть дуже важкими. Та й навіть по розвитку ситуації/гри, ми не одразу могли зрозуміти, що нас чекає успіх. Але ми це зробили! 

А тепер по раундам.

1. Національний. І від разу провал. 4 підсумкових бали, там де завжди від 5 до 7 береться. Що ще могло бути гіршим? Якщо б не Mariya Zubets з режисером, то взагалі б була труба (до речі ми єдині хто вгадали його). Але два промаха з огірком та Стівом пояснити від разу не можливо. Були ж від разу правильні відповіді. Але по огірку заціпилися, що це новий пам’ятник, а по другому, я чомусь акцентував увагу на слові Поляк і прирівняв до Полака. 

2. Музичний. Тут був богом Vitalii Stankevich (Дантеса та якогось Халіба взяв), а Маня згадала головний український Шикидим. І моцні 7 балів. При умові, що на музиці ми максимум дуже рідко брали, то не погано, як на мене.

3. Спортивний. Як на мене найлегшим був раундом. Так ми не вгадали поєднання шахів з боксом. І по баскетбольному м’ячу була заминка, але Віталік був твердим в своїй відповіді. Так що високі 6 балів. І на перерву ми уходимо на 2 місці. Ми самі здивувалися.

4. Текстовий. І тут орги всім зробили подлянку впаявши тему по комп’ютерним іграм. Але в підсумку ми виступили майже ідеально. Тільки Пахлава 6 балів взяла тут. Ми ж були задоволені 5 балами. Бенефіс Tatyana  Domaschenko навіть не оговорюється (Братів сантехників, здається, тільки ми вгадали, Танчики і відома будівельна гра)  І в останні секунди згадали бойовий Пола Андерсона (Вітоc крут!). 

5. Один в полі Воїн. Орги вирішили взагалі розбити сподівання більшості команд на успіх, коли поставили на загал тему Герби. Але для мене вони далися набагато легше ніж іншим. 5 з 7. Питання виникло по Лабусам. А ось, що не взяв так це Республіку (було два варіанта на букви FR, але я вибрав не вірні Фарери), а ось елінів я не вгадав, бо тут був лаг оргів. Коли сказали дивитися на монітор, то головний екран дав збій. І поки я перебіг до наступного, на роздивляння гербу було всього 5-7 секунд. Так що вітку оливи я не встиг побачити. До речі максимум взяли тільки ТДС та IQ (прекрасний виступ їх капітанів)

6. Медійний. Орги заставили в цьому раунді згадати 90-ті. Так як ми зростали в них, то тільки Рязанова не пригадали фільм. 6 з 7.

7. Швидкий. 11 з 12. Єдине питання по обласному центру, і, як завжди мене не послухали)). А так, тут треба сказати дякую Masha Domashchenko (Кінг та буква її). І перед фіналом ми тримаємо 2 місце з результатом 44 бала. Попереду на 1 бал IQ. Фінал вирішить хто буде чемпіоном.

8. Фінал. І орги знову роблять неперевершений подарунок у вигляді складних та цікавих питань. Два перших ми не беремо. А наступні 5 питання визивають тільки на стадії обговорення. Я беру General Purpose, Маня Назад у Майбутнє (але не множимо), Діснея молодша Маша. В підсумку 9 балів. Представник IQ підходить питає результат, але ми мовчимо, не хай буде інтрига, хоча він каже, що взяли 50%. Без образ, але перед огласкою результатів, ми нікому не кажемо свій результат. Інтрига повинна бути завжди;)

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Тріумф!, фото-1

Нерви були на грані, але, цікаво інше, я так стрибав від радості, коли сказали що 1-2 місце взяли 53 та 52 бали відповідно, що при нагороджені я був вже емоційно вижатий лимон)))

В підсумку ми тримаємо 7 загальне місце. Вище вже не підіймемомся і не впадемо теж. Лишилося закінчити сезон на мажорній ноті, і гарно виступити на Кубку. Що ми і збираємось робити;)

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Тріумф!, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #QUIZ #ГРА #ВІКТОРИНА #БЛОГ
Оголошення
live comments feed...