Новини компаній
12:24, 27 липня 2020 р.

Методи протезування зубів

Новини компаній

Відсутність одного або кількох зубів у пацієнта викликає дискомфорт і неприємні наслідки для його здоров’я. Тому для вирішення цієї проблеми стоматологи використовують протезування зубів – відновлення зовнішньої та внутрішньої частини тканини. Це досить складна конструкція, яка виготовляється в спеціальних лабораторіях. Існують два види протезів – знімні та незнімні.

Щоб здійснити протезування зубів у Тернополі звертайтеся до спеціалістів стоматології Dental Home. Наша клініка пропонує безпечні та якісні матеріали та високий сервіс обслуговування наших пацієнтів.

Яка відмінність між видами зубних протезів?

Знімна конструкція може видалятись за бажанням людини. Незнімні протези – це матеріали які встановлюються на постійній основі. Сюди відносять зубні коронки, вініри та мостовидні протези.

1. Коронки - це найпопулярніший вид лікування, оскільки їх вартість порівняно низька і вони виготовляються з різних металів та їх сплавів.

2. Вініри – це тонкі пластини, які використовуються для покращення вигляду пошкодженого зуба.

3. Мостовидний протез встановлюється в ясна як штучний корінь зуба, а зверху міститься сам протез, завдяки якому не пошкоджуються сусідні зуби.

Методи протезування постійно вдосконалюються, допомагаючи при цьому вирішувати все більше проблем пацієнтів.

Які переваги стоматологічного протезування зубів?

Навіть дотримання щоденного догляду за порожниною рота і регулярні візити до стоматолога, не можуть гарантувати відсутності проблем зі зубами. А порушення положення істотно відбивається на зовнішньому вигляді людини, усмішці та самопочутті.

Надійними помічниками в реставрації зруйнованих зубів стали протези, коронки та імплантати. У сучасній стоматології Dental Home у Тернополі, Вам запропонують послуги відновлення всього зубного ряду або протезування. Фахівці проведуть необхідну діагностику та представлять переваги кожного виду лікування. Найбільш ефективним є метод бюгельного протезування зубів, який відрізняється свою надійністю та довговічністю. Саме цей спосіб знижує навантаження на ясна, рівномірно розподіляючи тиск на всю ротову порожнину.

Скільки триває установка системи?

Термін установки залежить від виду протезування і необхідності перерви між проведенням головних стадій. Також потрібно врахувати час для виготовлення матеріалу. До установки протезу пацієнту доведеться відвідати лікаря не менше трьох разів – діагностика, зняття відбитків зубів, примірка та коригування протезів. При складних ситуаціях можливе хірургічне втручання.

Протезування передбачає естетичність, надійність, довготривалість і стабільність. При правильному догляді період збереження протезу у ротовій порожнині може складати від 10 до 25 років.

Правила догляду за протезами:

Очищення зубів щіткою повинно відбуватися не менше двох разів на день. Використання іригатора, який містить антисептичну рідину з розчиненою таблеткою для очищення зубів. Користування зубною ниткою. Використання ополіскувачів. Професійна чистка зубів у стоматологічному кабінеті кожних пів року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...