• Головна
  • Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: 25-та рейтингова гра – як це було
09:34, 30 липня 2020 р.

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: 25-та рейтингова гра – як це було

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: 25-та рейтингова гра – як це було

Нарешті добрався до звіту по останній грі #Національний_Quiz (25 рейтингова гра). І що видумаєте? #ВоїниСвітла знову взяли 2 поспіль місце! І, не повірите, знову з результатом 55 балів! Я думаю такі співпадіння ще нікому з команд не вдавалися;) Але результат міг би бути набагато ліпше. І далі розповім чому. Хоча чого гріха таїти, ми зовсім не засмутилися цьому результату. В нас вже стала команда, котра вся працює на результат. Помилка однієї людини - це помилка команди! Правильна відповідь одного з гравців команди – це правильна відповідь всієї команди! В нас немає святих звірів і не має незамінних гравців, всі рівні і всі працюють для кінцевого результату, навіть не зважаючи на те, який він буде у підсумку! Тому що ми всі є Воїнами і Джедаями!;)

А тепер по грі. Так вийшло, що в той момент, коли розпочиналася гра, мені подзвонила мама і попросила купити і привезти комбіспазм від голови, так як було дуже важко. Я рванув, попередивши команду, що перший раунд без мене. Коли прилетів назад, вже з далеку почув питання про фільм Антона Лукіча, на котрий відразу Тихо подумав;) Команда до цього майже ідеально справлялася (Маня взяла Вітоніва, Таня Домащенко по пиву завжди була, любителя України з моєї подачі Таня Розум взяла, єдине питання по поету без Нобеля, але й тут командна співпраця родичів Мані та Тані спрацювала), але була одна відповідь, котра заставила мене посміхнутися. Так як я питання не чув, то при повторенні побачивши Джона Юза і відповідь Южний замість Юзовки був ну дуууже здивований. Виправив і взяли 7 балів.

Музичний раунд був теж дуже емоційний і крутий. Плюсовки мають право на життя, як і, звісно ж, мінусовки. Але після карантинні плюсовки було не просто влучні, а й дуже круті! Юра взяв Висоцького, Таня Д. безсмертного, а ось Емінема взяв я з Надін (трішки спутав 8 та зелену), це при тому що я відразу його пізнав і згадав, що цей фільм в кінотеатрі дивився. А ось останній фільм був просто чудовий, так як він мій улюблений, культовий, скільки раз я передивився, а ще і книжку декілька разів перечитав. Але я його згадав (одночасно з Надін) тільки коли почув Where is my mind? То відразу згадав, і зрозумів, що то за звуки підірваного мила були;). 6 з 7!

Спортивний раунд теж був доволі цікавий. 4 з 7 питань взяв я (ліверпульську башту, атаманів, жіночу формулу та короля футболу). Маня та Надя взяли гаківку та зелений континент відповідно. Єдине питання з Гаррі Поттером не викликало питань. І знову 7 з 7. Після 3 раундів йдемо першими з 20 балами (поділили це місце з #ТДС та #М&П).

Текстовий раунд був собачим. Тут гарно зіграли авокадіки (Юра з Булкгаковим та Віка з китайським гороскопом), ще по одному питанню взяв клонований я та танцююча Таня Д. А ось собаку космонавта та мультфільм ми не взяли. 5 з 7

На Один в полі воїн думали послати Маню, але, все ж таки, пішов я і не прогадав. Бо не пізнати Міка Джагера це було б епічно)) Але де в мене виникло питання та це по двом дівчатам, одна з яких руда. Я рудих знаю не багато, але цих диявольських дівчат все ж таки вгадав. Одного з хедлайнерів Атласа я не вгадав, одна з причин бо їх 3 в групі, а там було 2. А так 6 з 7. Польот відмінний!

Медійний раунд був Бенефісом Авокадо за якими 3 відповіді з 5, ще одну балерину взяла Таня Р. В піідсумку 5 з 7.

Швидкий раунд був занадто швидкий і вирішив реультати всіє ї гри (як виявилось згодом). Наша випускниця Маша допомогла з Айфоном, я взяв Швейка і тиск з дельфінами. Ірен швидко порахувала кути. А ось питання з кінцем війни відразу відповіла Таня Д., але коли записувала вона чомусь очєпяталась і написала серпень замість вересня, хоча сама ж сказала вересень. 11 з 12. І цього балу нам не вистачить для перемоги. Перед фіналом і загальне 2 місце. Попереду майбутні чемпіони з ТДС. Різниця в 1 бал.

Його величність фінал знову всіх поставив в форму Зю. Знову були шикарні важкі питання. Таня Д. була шикарна, коли відповіла про професію, бо це було важко. Мала Маша без проблем взяла годинник. А я влучно вгадав сайт. По дідьку було питання, відповідь очевидна, але ми побоялися помножити, на жаль.

В підсумку наші 55 балів проти 56 ТДС і краща гра в медійному раунді. При рівних балах ми б були вище. Але ні… Прийдеться брати чемпіонство в іншій грі;)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Quiz #ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА #ГРА #БРОВАРИ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...