• Головна
  • Альтернативна школа UNIC в Броварах оголошує добір учнів в 1-й та 2-й класи
14:30, 17 серпня 2022 р.

Альтернативна школа UNIC в Броварах оголошує добір учнів в 1-й та 2-й класи

Альтернативна школа UNIC в Броварах оголошує добір учнів в 1-й та 2-й класи

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина не «відбувала» уроки, зазубрюючи купу непотрібної їй інформації, а всебічно розвивалася та відкривала в собі нові таланти і здібності, то кращого місця, ніж альтернативна школа UNIC в Броварах, для цього не знайти!

Тут не лише проходять шкільну програму, а й виховують новаторів, які будуть впевненими у своїх силах та пристосованими до майбутнього. Ми допомагаємо засвоювати знання із задоволенням, стимулюючи дітей до розвитку та роботи в команді.

Наша школа тісно співпрацює з однією з найкращих приватних шкіл Києва «Афіни», котра існує на освітньому ринку з 1994 року. UNIC school відповідає всім вимогам шкільної освіти України. Діти проходять внутрішньошкільні «зрізи знань». Наприкінці кожного навчального року учні проходять тестування та отримують табелі з результатами.

Раді повідомити, що наразі UNIC school оголошує добір учнів в 1-й та 2-й класи!

Перший, другий клас та загалом початкова школа є без перебільшення дуже важливим періодом у житті дитини. В цей період формується новий рівень самосвідомості та виникає «соціальне Я». Тому важливо підтримувати дитину на цьому етапі та надихати на пошуки «свого». Альтернативна школа UNIC приділяє велику увагу саме психологічному розвитку особистості та пошуку своїх сильних сторін, які допоможуть у подальшій реалізації. Викладачі UNIC знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини за допомогою різних цікавих форм проведення уроків, таких як квести, інтегровані уроки, урок-презентація та інші. Навчальна програма формується з урахування запитів та здібностей учнів.

Урок-досліддження на свіжому повітрі 2-й клас
Урок-дослідження на свіжому повітрі 2-й клас


В
сешкільний проєкт «кафе Unic”

Крім того, ми запрошуємо учнів на студійну роботу.

В UNIC school Ви можете знайти не тільки новий підхід до навчання, а й безліч позакласних розвиваючих програм для вашої дитини. Такі «студії» діти обирають за бажанням, спираючись на власні вподобання та здібності. Студійна робота охоплює різні аспекти розвитку: інженерінг, математика, театральна студія, студія хімії, творчість, архітектура та дизайн, підготовка до школи.


Факультатив «архітектура» 3-й клас

Запишіться в групу або на консультацію вже зараз, адже навчатися з нами – цікаво та перспективно!

Режим роботи: з 9:00 до 15:00.

Деталі за телефоном: (098) 691 59 07.

Адреса: м. Бровари, вул. Київська 245.

Сайт: https://unicschool.com.ua/.

Ми у Facebook.

Ми в Instagram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ШКОЛА #НАБІР #UNIC
Оголошення
live comments feed...