• Головна
  • Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Коли емоції вщухли
14:07, 20 липня 2020 р.

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Коли емоції вщухли

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz: Коли емоції вщухли

Коли емоції вщухли, я, нарешті, сів за ноутбук, щоб спробувати написати довгоочікуваний звіт по 24 Рейтинговій грі #Національний_Quiz. На цей крок наважився, коли в голові всі думки стали в один ряд і можна тверезо проаналізувати минулу гру, яка для мене стала одна з найемоційніших. Відразу хочу, ще раз перепросити за мою гіпернадемоційність під час гри як у команди (особисто я вже зробив), так і у інших учасників ігор, бо розумію, що міг доставити трішки незручності своїм галасом=)

І все одно, коли пишеш цей звіт, доводиться стримуватися (знову й знов). Бо спогади тягнуть вибухнути позитивом, який досить переповнює тебе, хоча гра була 3 дні назад.

І ось зараз сиджу і думаю з чого почати… Почну все ж таки з вітань нашого друга, та що там брата (або все ж таки батька?)) Vladimir Berezinskiy з Днем Народженням. Завдяки цьому хлопаку в моє життя, як одна зі стихій, увірвався Quiz! І вже більше року просто не хоче відпускати. Ідея з поздоровленням виникла взагалі випадково. Розкрию таємницю, що відразу після гри був створений чат капітанів, де тривали обговорення про те, як будемо вітати Короля Півночі (алегорія не з проста, бо Чернігів це є Північ України). Один з варіантів був записати відеопривітання від кожної команди і викласти в мережу. Я кинув клич в чат Воїнам і тут Таня Розумій пише, а чому не зробити відеонарізку з відомих фільмів від нас, Джедаїв, особисто де і буде привітання. На питання хто за це візьметься (бо в мене руки точно не з того місця ростуть) Танюха скромно очима (ну я так выдчув;) показала на Вовка Розум. Назбирати уривки з фільмів взявся я, і якось неохоче накидав парочку. І тільки у вівторок, після дзвінка Тані, ми з Ira Bogachuk рванули на зустріч оговорити сценарій (тобто за 2 дні до гри!!!). Потім, коли був закладений фундамент, підключили Roman Kharchenko та Vitaly Teplyuk. В середу вони на диктофон записали текст. І в четвер Вова все змонтажив. Встиг до гри, красень! Емоції від роліка іменинника можна побачити на відео, яку виклали в групу Квіза (https://www.facebook.com/quizbrovary), але можу сказати, що з них можна зробити окремий ролік?

Єдиний негатив, хоча навіть не негатив, а зауваження від мене все ж таки буде. Конкурс за Емоції від оргів він класний, але давайте його трішки зробимо по іншому. Пояснюю, емоції під час всієї гри це один приз і визначати повинні Орги, так як вони бачать нас як на долоні і можуть це зробити, можливо загальним рішенням між усіма. А Конкурс за найгучнішу команду, котру ви проводите в кінці, відокремити від цього. Бо під кінець гри, чесно емоцій не завжди вистачає, і кричати, гупати, хлопати вже не хочеться. Це раз. Коли в тебе в команді 4-5 гравців, то ти ніяк не перегорланиш команду в якій 10-15 гравців. Це факт і це Два. І виходить, що всю гру твоя команда відривалася як несамовита, а в кінці приз уходить комусь хто гучніше за усіх покричав. Вибачте я цього не дуже розумію. І це я не про свою команду. Нікого не хочу образити, але останнім часом (не остання гра, це в мене накопилося і я висказався) виграють одні й ті ж самі (знову ж таки можу помилятися)

Так я вже понаписував в три короба, то буду зараз якось компактно писати від разу по раундам.

Чудовий Національний раунд нам задався на ура. Мені вгадати чудовий фільм, класику українського кінематографа сам бог нарішав, хоч я давно його хочу повністю (більш усвідомлено передивитися). Далі білі квіти від КРИСТИНА НАУМОВА архітектурне місто від Юрій Поліщук (так як Mariya Zubets святкувала з Однокласниками в іншій команді, то допомога Авокадо виявилася як завжди к місцю), ну і телеканал від Вова. Питання яке заставило нас задуматися так це про Тура. Я вже пізніше згадав це прізвище, але тоді прізвисько Степан збивало капітально, і тільки Вовка зміг направити нас правильно. 7 з 7. Початок покладений.

Музичний раунд був дуже епічним. Моторолу взяла Танюха Р., Лободу Tatyana Domaschenko. Те що там був Бумбокс я сказав відразу, просто пісні переплутали. І завдяки цьому взяли питання. Я чомусь згадав, що в них була пісня під назвою Перше кохання (звідки воно мені навіяло я не знаю))). І кажу пиши Один. Коли на екрані з’явилася пісня One це було як вибух ядерної бомби, такий потужний крик роздався над нашим столиком))) Такий самий номер пройшов майже з Леді Гагою, але там не дописали 3 нуля. 5 з 7. Гарний хід.

Спортивний раунд з одного боку і був не занадто важкий, але заставив задуматися. Юра підсобив з тенісом, я з полом, Таня Д. з китайцями. А ось питання, котре знову визвало багато спорів, було про баскетбол. І в останній момент Таня змогла мене уламати і написати +1$ в правильну відповідь. 7 з 7.

На першій перерві тримаємо перше місце з #3Пива2Мартіні.

Текстовий раунд був цікавий. Італія завжди мене манила до себе. А тут як відчували. Masha Domashchenko розставила по порядку черепашок, Вова підказав конкурента Попова, Моніку взяла його дружина. А ось з торговцем в нас вийшла промашка. І що вийшло ще епічніше це не влучання в композитора. Ми відразу згадали про 4 сезони, а ось замість правильної відповіді написали Верді. 5 з 7

На одиночну битву пішов я. І орги знову здивували. Як можна було промахнутися з «сочним» деревом (це при тому що у дворі в мене їх з 5 штук росло раніше). А ось липовий чай мені ніколи не подобався! Тому Осика та Вільха була в молоко. 5 з 7.

Медійний раунд вважаю був найкращим та найкрутішим. Я мозок собі підірвав, але згадав культовий фільм з Депом та Дель Торо. Також відстояв Мавроді (Серебряков і Фролов (пізніше виявилось, що це Фьодоров) гарна підказка). А ось машину Мела Гібсона не добив, хоча відразу дав такий варіант. Всі вже забули, що до Харді грав інший Макс. І знову 5 з 7.

А ось де ми провалилися так це Швидкий раунд. Якщо взяти показники інших команд, то тут без проблем 10+ взяти можна. Але ніт. Спочатку нас поставило в позу Зю питання зі школи. Потім якогось хрона був написаний не мій профіль, а напіванфас (хоча складніше було не згадати). Ну і наш спір, коли ми друг другу глотки чутку не роздерли з-за реберець. Це було як Civil War від Marvel. І я розумію, що це я усіх збив. Треба частіше Адама Міцкевіча з Євою Браун згадувати. 9 з 12.

І перед фіналом ми 5 з відставанням до лідера в 4 бали. 43 проти 47.

Розраховували на такий результат у фіналі? Я не знаю. Фінал завжди показує хто де є. І цього разу він просто насміхався над деякими командами. Їдло поліцейських та тату неонациста взяти було мною. Зелений острів та президент за Танею Д.. Ірен була права з каналом. А ось на останнє питання ми відповіли Сон. І я взяв всю відповідальність на себе, щоб не множили. І готовий був налисника від Вови отримати, якщо 1 бал вирішить змагання. Але як раз 1 бал би тут і вирішив, якщо б це було правдою! 12 з 14.

Очікуючи результатів до останнього не вірили, що будемо в призерах. При том по тому як ведучий об’являв бали ми розуміли, що будемо 5-6. Ну ось прикиньте, #Вишнева9 бере 7 місце і 54 бали. Ми вже маємо 55 балів. Ведучий каже 55 балів і 6 місце, потім і 5 місце, потім і 4 місце, далі і 3 місце…. Для мене все це було як в Slow motion. 6 команд взяли 55 балів. І тільки бали у фіналі розставили їх в правильному порядку! Завдяки фіналу ми взяли таке високе 2 місце! Серце просто вистрибувало з грудей! Це наше четверте 2 місце (1 раз в тематичній грі, 3 в рейтингових), але зараз воно було найемоційніше, під стать гри!

А хто б міг подумати, що #Хтобмігподумати в 5 гравців візьмуть перше місце? Але прекрасний фініш (два останні раунди на максимумі) і вони чемпіони! З чим ми їх і вітаємо?

Завдяки гарному виступу, ми нарешті наздогнали #PahlavaMedovaya і ділимо з ними 7 місце. Попереду лишилося 6 рейтингових ігор, щоб визначити переможця. Потім гра за Суперкубок, серед 12 найкращих команд. І фінал сезону: Битва між містами! Так, що не перемикайте канал, далі буде цікавіше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БЛОГ #QUIZ #БРОВАРИ #ВІКТОРИНА
Оголошення
live comments feed...