• Головна
  • Бровари отримали тисячу тестів для виявлення коронавірусу
12:12, 16 липня 2020 р.

Бровари отримали тисячу тестів для виявлення коронавірусу

Бровари отримали тисячу тестів для виявлення коронавірусу

До Броварів надійшла тисяча тестів для виявлення коронавірусу у людини, а також визначення чи перехворіла вона на цю недугу та чи з’явився у неї імунітет до COVID-19. Імуно-ферментні тести та обладнання швейцарського виробництва Elecsys Anti-SARS-CoV-2 вже передані Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.

«Такі тести навіть точніші за ПЦР-тестування. Є багато випадків, коли тестування може бути неточним, а більш вірну інформацію дає наявність або відсутність антитіл, які виробляються тілом людини, яка підхоплює цей вірус. За допомогою таких тестів можна визначати, чи не захворіла людина після одужання повторно. На щастя, тут динаміка позитивна: у людей виробляється імунітет і організм уже стійкий до можливостей повторного захворювання», — зазначив очільник мед закладу, пише «Погляд».

Передбачається, що в першу чергу тестуватимуться лікарі, які безпосередньо працюють в зоні ризику зараження на COVID-19. Потім перевірку проходитимуть хворі лікарень міста і району. Медичне обладнання в лікарні дає можливість обстежувати в середньому 10 осіб в день, пояснив Багнюк.

Читайте також:

В Броварах конфлікт в сім’ї поліцейського закінчився стріляниною

В Броварах комунальники активно готуються до зими

В Броварах реконструюють дитячу лікарню

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ЛІКАРНЯ #КОРОНАВІРУС #ТЕСТИ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...