
14:36, 13 липня 2020 р.
Ліфт броварської багатоповерхівки став «жертвою» закладників

У суботу, 11 липня, в Броварах було скоєно акт вандалізму та пошкоджено ліфт у будинку на бульварі Незалежності, 16-В. Невідомі декількома ударами з боку сходової клітини виломали двері ліфта на поверсі, від чого каретки дверей шахти злетіли з направляючих та затрималися на тросі дверей.
Сьогодні роботу ліфта було відновлено та виявлено ймовірну причину такого «жорстокого» поводження з обладнанням. Під час ремонту виявлено пакетик із «закладкою» коноплі, що магнітиком кріпився до металевих дверей. Швидше за все, неможливість дістатися до схованки і стала причиною сплеску агресії.

За фактом пошкодження майна подано заяву до поліції, повідомляє Броварська міська рада.
Читайте також:
В Броварах палали смітники з пластиком
В Броварах серед ночі затримали крадія на гарячому
Броварчан, що розпивали спиртне та палили в громадських місцях, покарають штрафом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
12:10
2 червня
16:16
30 травня
ТОП новини
Оголошення
15:47, 3 червня
19
09:18, 1 червня
4
10:53, 5 червня
15:25, 29 травня
5