• Головна
  • Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Фінал вирішує усе!
12:00, 13 липня 2020 р.

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Фінал вирішує усе!

Блог капітана команди «Воїни світла» в Національний Quiz : Фінал вирішує усе!

09 липня 2020 року відбулася вже 23 рейтингова #Національний_Quiz. Спробую коротко та тезисно пройтися по основним моментам того вечора. Як вийде: коротко чи довго, цікаво або ні, вирішувати вам;)

1. Час гри. Нарешті Орги прислухалися і почали вчасно (була обіцянка +-10 хвилин). Гра почалася об 19:42. За що люто плюсую. Закінчилася о 23:15 (час оголошення Переможця (цього разу нарешті знову повернулися на переш місце Крейзіки)). По суті +15 хвилин на початку +15 хвилин перевищення на кінець. Я вважаю, що прості ігри треба завершувати до 23:00. Щоб було менше претензій від сусідів, від гравців, котрі хочуть додому, а декотрим ще в п’ятницю на роботу зрання. Але все одно вважаю, що це гарний крок в правильному напрямку.

2. Звук. Після того як хлопці змінили «звукача» це аспект бажає набагато кращого. Початок так різав по вухам, під час гри важко контролювався звук, треба було приглушити, а він волав як не нормальний, але я думаю це теж виправимо.

3. Орги. Мені на цій грі здалося, що вам не вистачає людей. Де це проявилося? Коли закінчувався час здачі бланків і до моменту, коли всі бланки проходило до 2 хвилин (ІМХО, не претендую на точність, по відчуттям). Це вирішується або кількістю. Або зробити якусь ємкість на кожному столі, щоб по закінченню часу туди клали бланки команди. Хто не встиг попередження. Три попередження мінус бал. Бо виходить, що у когось забрали бланк, а хтось має додаткові 10 секунд на роздуми. А тут час має великий вплив. І трапляються не рівні умови для команд.

4. Ведучій. Претензій немає. Крім одного, але це пересікається з часом гри. Представлення команд та спонсорів. З одного боку для економії часу урізали. Але з іншого вийшло якось сухо, без родзинки. Треба шукати золоту середину.

5. Команди. Всі класні, шумні, активні, веселі. Але є одне але. Трішки поваги до інших. Коли маленька дівчинка виступала, то за деякими столами стояв великий шум, котрий перебивав виступ малечі.

6. Гра та питання. Цікава, незвично рівна, без сильних перегибів, як в легкий бік, так і в занадто важкий. І тільки фінал був як справжній фінал, котрий був на найвищому рівні і визначив розподіл команд по місцям (знову, як для фіналу, пішли питання на логіку, а не на факти). Такі мені фінали подобаються все більше і більше. Також хочу відмітити прекрасний музичний раунд. Один в полі воїн теж заставляє слухати свою інтуїцію і думати того гравця виставити чи іншого. Нарешті був гарний медійний раунд. Можливо по складності випадав 4 текстовий раунд. Питання цікаві, але якось в нас вони просто давалися. Найкращі питання: Шлях на Київській Русі (національний), Баскетбол та Шева (Спортивний), Болгарія (Один в полі…), Володя та Файний хлопець з Тернополя (Медійний), Штат, Булгаков та МТV (Фінал). Хоча все одно дуже багато було гарних питань.

7. Воїни. Таня Розумій та її Кумани з найкращим українським серіалом; Tatyana Domaschenko та її театрал той що «пєдік»)), кінські кістки та Штат з Перу; Mariya Zubets з Японії, де є вусатий Таракан та найкращою переправою в Нідерландах, а якщо б Кеп її послав на битву Самітників, то вона б взяла всі міста…еххх; Ira Bogachuk з Україною та Піроговим (а то вона ж з Вынничини); наша школярочка Masha Domashchenko та її не оцінимий вклад з Бібером (от якщо не вона, то фіг би вгадали) та Притулою (хоча це я наштовхнув, побачивши на футболці козака), ну і 4 шкільних питання з Швидкої відповіді за нею; Надежда Домащенко не збило питання по весняних місяцях на знімку Харківського Рентгену ; ну і моя невеличка заслуга в музиці (та не вже))) з Дойчландом, Багамами та Джамайкой, Албанським доктором, котрий не грав в баскетбол в 1980 році з землеройками та й красунчиком ЕЕЕЕШева в фейсапі.

8. 8 пункт, як 8 місце, котре ми займаємо 2 рейтингову гру підряд і в загальній таблиці тримаємо 8 місце. До речі Орги до вас питання: а коли буде преміювати за швидкі відповіді в раунді? Ми в цій грі 3 рази здавали бланки не чекаючи навіть повторів питань))))

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #КВІЗ #ВІКТОРИНА #ФІНАЛ #БЛОГ
Оголошення
live comments feed...