• Головна
  • Високоякісний бетон та будівельні розчини від компанії «Позитив Бетон» в Броварах
08:00, 12 серпня 2020 р.

Високоякісний бетон та будівельні розчини від компанії «Позитив Бетон» в Броварах

Високоякісний бетон та будівельні розчини від компанії «Позитив Бетон» в Броварах

Група компаній «Позитив» є одним з провідних гравців будівельного ринку Києва та Київської області. Серед напрямків її діяльності - виробництво та реалізація товарного бетону і будівельних розчинів. Продукція випускається на трьох бетонно-змішувальних заводах в Києві, Ірпені та Броварському районі.

Напрямки діяльності:

  • Видобуток та поставка сипучих матеріалів (пісок, щебінь
  • Виробництво та поставка бетону, бетонних сумішей, залізобетонних виробів, газобетонних блоків, елементів мощення та декоративних виробі
  • Виконання робіт земснарядом – очистка, поглиблення водойм, розширення русел, намив піску для пляжів та грунту під будівництво.
  • Транспортні послуги та оренда будівельної техніки (ескаватор, бульдозер,) для розробки котлованів, вивозу будівельного сміття та землі, демонтажу будівель.
  • Будівництво нерухомості: на даний момент компанія реалізує декілька проектів будівництва котеджних містечок в Київській області.

На заводах компанії встановлені сучасні технологічні лінії провідних європейських виробників, що дозволяє виготовляти продукцію незмінно високої якості. Поставка бетону можлива в будь-яких об’ємах – для приватного будівництва або ж для реалізації масштабних будівельних проектів.

Адреса: м.Бровари, вул. Олега Онікієнка, 133.

Телефони: (063) 745 38 37; (068) 865 86 18; (050) 924 67 87.

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #БЕТОН #ПОЗИТИВ #БУДІВНИЦТВО
Оголошення
live comments feed...