• Головна
  • Збір коштів на операцію для Софійки Павленко з Броварів
13:02, 18 червня 2020 р.

Збір коштів на операцію для Софійки Павленко з Броварів

Збір коштів на операцію для Софійки Павленко з Броварів

Шестирічна Софійка Павленко з Броварів потребує нашої допомоги. Дівчинка живе з діагнозом ДЦП, прикладаючи титанічних зусиль, аби навчитися всьому тому, що інші діти можуть робити з легкістю. За ці роки Софія навчилася тримати голівку, повзати, сидіти, гратися, говорити, їсти та багато іншого. Однак, попереду найважливіший етап – вертикалізація.

Дитині необхідно провести операцію на суглобах. Після стрімкого стрибка росту у неї виявили підвивих тазових суглобів, через що почав розвиватися перекіс всього тіла, з'явилася різниця в довжині ніг, а також їй стало боляче ставати на праву ніжку.

«Ортопед повністю усуває ортопедичну проблему і ми про неї забуваємо, з урахуванням правильного навантаження! Унікальність методу в тому, що ставлять гвинти, а поверх ніжок встановлюють систему Ілізарова-Веклич на 3 місяці. За цей час формується правильний фізіологічний кут тазових суглобів. Ця операція - наша надія забути про ортопедичні проблеми і шанс дати можливість правильно розвиватися», - каже мама Софи.

Вартість операції складає 413 943 грн. Для сім’ї Павленко ця сума є непід’ємною, тому вони звертаються за допомогою до всіх небайдужих людей, аби дати можливість дівчинці стати на ноги.

Якщо у вас є можливість та бажання допомогти Софійці, надсилайте кошти на ці рахунки:

ПриватБанк- 4149499115583583

Ощадбанк - 5274109990388693

Аваль - 4188370131507843 Павленко Валентина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СОФІЯ #ПАВЛЕНКО #БРОВАРИ #ДЦП #ЗБІР #КОШТІВ #ОПЕРАЦІЯ
Оголошення
live comments feed...