• Головна
  • Рішення про утворення адміністративного центру у Борисполі знято з порядку денного
08:12, 18 червня 2020 р.

Рішення про утворення адміністративного центру у Борисполі знято з порядку денного

Рішення про утворення адміністративного центру у Борисполі знято з порядку денного

В середу, 17 червня, комітет Верховної Ради розглянув проект Постанови Верховної ради «Про утворення та ліквідацію районів».

Для того, щоб особисто висловити свої зауваження і пропозиції до проекту Постанови та донести думку громади міста про доцільність утворення Броварського району з центром в місті Бровари, голова міста Ігор Сапожко направив звернення про участь в засіданні комітету під час обговорення, але в телефонному режимі отримав відмову.

Проте напередодні, Ігор Сапожко підписав звернення до голови Верховної Ради України щодо запропонованої Кабінетом Міністрів адміністративної реформи громад Київської області.

В своєму зверненні мер виклав зауваження та пропозиції про зміну адміністративного центру новоутвореного району з міста Бориспіль на місто Бровари, як це планувалось на рівні обласної адміністрації.

Наразі стало відомо, що питання про утворення Бориспільського району знято з порядку денного та відправлено на доопрацювання. Про це запевнив голова комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

«Та це ще не перемога. Наша робота тільки розпочинається. Зараз важливо, щоб народні депутати почули думку броварської громади, врахували наші аргументи та прийняли зважене і обґрунтоване рішення на користь Броварського району з центром в місті Бровари», - прокоментував мер Броварів.

Читайте також:

На Київщині не стане 19 районів

Кабмін затвердив план утворення нових районів в Україні

Пільговики Київщини платитимуть за проїзд у столиці

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НОВИЙ #РАЙОН #АДМІНЦЕНТР #УРЯД #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...