• Головна
  • В Броварах зачиняють АЗС та АГЗП
08:18, 12 червня 2020 р.

В Броварах зачиняють АЗС та АГЗП

В Броварах зачиняють АЗС та АГЗП

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про демонтаж самовільно встановлених АЗС та АГЗП на території міста Бровари. Кожен власник був проінформований про зобов’язання припинити незаконну діяльність та прибрати заправні станції за власний рахунок в термін до 8 червня 2020 року.

Фахівці управління інспекції та контролю за участі представників поліції 10 червня провели рейд по нелегальним газозаправним станціям.

Під час перевірки було виявлено, що добровільно демонтували лише АГЗП по бульвару Незалежності, 33 та припинила роботу заправна станція на Степана Бандери, 26, хоча обладнання не демонтовано.

Під час інспекції було встановлено, що не виконали рішення виконкому власники АГЗПпо бульвару Незалежності, 18, по вулиці Броварської сотні, 28-А та 30. Тому силами КП «Бровари-благоустрій» перекрито під’їзди на територію заправних комплексів.

Надалі управління інспекції та контролю в строк до 1 липня має організувати та здійснити демонтаж власними силами шляхом залучення спеціалізованих підприємств.

Броварська міська рада

Читайте також:

Мешканці Київщини отримуватимуть безкоштовну медичну консультацію та онлайн-тестування

В Броварах вандали зіпсували майданчик для дітей з особливими потребами

Впритул і без масок: Київщиною курсує «електричка-порушниця» (фото)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МІСЬКРАДА #АЗС #ПОРУШЕННЯ #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...