В парку Броварів планують збудувати басейн під відкритим небом

В парку Броварів планують збудувати басейн під відкритим небом, Головний редактор

Днями на засідання чергової сесії міськради завітали представники відомої столичної школи плавання «Сity Swim» та запропонували депутатам за власний кошт збудувати в центральному парку «Перемога», поряд з приміщенням легкоатлетичного манежу, професійний спортивний басейн.

Це абсолютно нова сучасна технологія, яка не передбачає створення котловану та бетонування чаші басейну, а збірно-розбірна конструкція, яка легко і швидко монтується. Так само легко її можна зібрати та перемістити в інше місце, при цьому не залишивши на місці розташування жодних руйнувань.

За проектом вхідна група комплексу складається з прохідної, роздягалень, душових та санвузлів. На території будуть розташовані два басейни. Перший – професійний спортивний басейн на 8 доріжок, довжиною 25 метрів. Територія навколо басейну буде обладнана трибунами для глядачів на період змагань. Другий – для навчання плаванню дошкільнят. Він складатиметься з двох доріжок по 15 метрів.

При цьому орендарі візьмуть на себе всі витрати на утримання басейну. Тож, міському бюджету не доведеться виділяти на це щорічні дотації, які становили близько 5 мільйонів гривень. Навпаки: у такому разі Бровари отримують додаткові кошти за оренду.

Загалом, ідею та проекти, запропоновані представниками компанії «Сity Swim» підтримала більшість депутатів. Вони обіцяли ознайомитись з комерційною пропозицією, порахувати економічну складову, обговорити це питання з нинішнім керівництвом КП «ОРЦ» і лише після цього приймати зважене рішення.

«Громадський Ревізор»

Читайте також:

На Київщині не стане 19 районів

У дитячому садочку Броварів спалах коронавірусу

В Броварах небайдужі громадяни врятували дівчинку

БАСЕЙН ПАРК ПЕРЕМОГА БРОВАРИ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі