• Головна
  • Засновник компанії «Трубочист – PRO»: «Ми були першими в Україні»
09:00, 18 травня 2020 р.

Засновник компанії «Трубочист – PRO»: «Ми були першими в Україні»

Засновник компанії «Трубочист – PRO»: «Ми були першими в Україні»

В період карантину більшість броварських підприємців опинились в економічній пастці. Аби підтримати бізнес нашого міста, сайт 4594.com.ua вирішив розповісти своїм читачам про цікаві та корисні проекти, а також познайомити вас з їх керівниками. Сьогодні поговоримо зі справжнім професіоналом, засновником компанії «ТрубочистPRO» Павлом.  

Аби створити процвітаючий бізнес, вам самому довелось опанувати цю професію і вникнути в деталі, чи достатньо було знайти досвідчених майстрів і грамотно організувати роботу?

- До 2014 року професії трубочист в Україні взагалі не існувало, усі користувалися газом, і всіх все влаштовувало. Доводилося все починати з нуля. Ми закупили сучасне роторне обладнання для чистки димоходів і буквально першими в Україні застосували роторний спосіб.

Засновник компанії «Трубочист – PRO»: «Ми були першими в Україні», фото-1

Ваша фірма займається доволі складною справою. З якими труднощами доводиться стикатися?

- Ми працюємо в тій галузі, де кожен об'єкт унікальний. Безумовно, потрібно володіти великим багажем знань і досвіду для того, щоб чистити димарі. Ці знання можна розділити на чотири категорії.

1. Чистка димарів: потрібно знати конструктивні особливості, систему утворення сажі, розрахунок точки роси і т.д.

2. Чистка твердопаливних котлів: для того, щоб почистити твердопаливний котел потрібно знати як він розбирається, чиститься і налаштовується. Ми не говоримо про найпростіші котли, хоча і там є свої нюанси.

3. Чистка камінів: сам процес чистки не складний. Складним є процес підготовки до чищення. Важливо, щоб після того, як відбудеться чистка, не потрібно було робити ремонт в приміщенні.

4. Чистка грубок і пічок: найскладніший і трудомісткий процес чищення. Пов'язано це з тим, що однакових грубок і пічок в природі не існує. Кожен такий об'єкт має величезну кількість нюансів, і тільки 70% об'єктів вдається успішно почистити.

Засновник компанії «Трубочист – PRO»: «Ми були першими в Україні», фото-2

Каміни - справа не з дешевих, і дозволити їх собі можуть не всі. Ваша клієнтська база в основному складається з постійних замовників?

- Ми прагнемо, аби кожен наш клієнт став постійним.

Серед ваших клієнтів не лише приватні особи, а й громадські заклади?

- Чистка димарів – це, в першу чергу, пожежна безпека. Адже, коли загорається сажа в димоході, це з великою ймовірністю може призвести до пожежі, і власники підприємств добре це розуміють. На багатьох підприємствах, як в києві, так і в області, використовують промислові твердопаливні котли. Звичайно, ми їх обслуговуємо.

Карантин вплинув на кількість замовлень, чи чистка димоходів – як ремонт автомобіля – справа обов’язкова і невідкладна?

- Багато людей вже усвідомили, що це обов'язковий процес і без нього ніяк не можна обійтися. Якщо брати періодичність чищення, то обслуговування димоходу потрібно проводити не рідше ніж один раз на сезон. Є люди, які чистять після сезону, - навесні, інші - на початку сезону - восени. Ну і звичайно, є ті люди, які затягують до останнього і не чистять до тих пір, поки котел, піч, камін не перестануть горіти. Найчастіше це «аварійні виклики». Вони клієнтам обходяться найдорожче.

Засновник компанії «Трубочист – PRO»: «Ми були першими в Україні», фото-3

Чи довелось вам змінити цінову політику у зв’язку з нинішньою кризою? Чи навпаки – діють спеціальні пропозиції та акції?

- Ми завжди надаємо знижки нашим постійним клієнтам. Але є й сезонні. От, припустимо, зараз проходить акція «закінчення опалювального сезону»: 25% від нашої базової ціни на будь-яку чистку димоходу. Акція діє до 25.05.2020.

Контакти:

+38(097) 887-09-88

+38(050) 654-98-68

+38(093) 595-05-48

+38(044) 599-08-70

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ТРУБОЧИСТ #ДИМАРІ #КАМІНИ #ЧИСТКА
Оголошення
live comments feed...