• Головна
  • Ефективне очищення і видалення засмічень від професіоналів Bio Septix!
16:31, 7 травня 2020 р.

Ефективне очищення і видалення засмічень від професіоналів Bio Septix!

Ефективне очищення і видалення засмічень від професіоналів Bio Septix!

Кожна людина рано чи пізно стикається з такими побутовими питаннями, як прочищення труб, усунення засмічень, боротьба з неприємними запахами, цвіллю, утилізацією відходів. Будь то квартира, приватний будинок або робоче приміщення, завжди потрібен правильний і своєчасний догляд за сантехнічною системою і не тільки. При цьому, далеко не всі препарати є такими якісними й ефективними, як хотілося б. В результаті використання непрофесійних засобів, очищення може виявитися абсолютно марним або навіть призвести до погіршення засмічень. Спеціально розроблені канадські біопрепарати «Septix» легко і якісно очистять будь-яке приміщення в найкоротші терміни.

У чому переваги «Bio Septix»

Продукція Септікс не лише значно спрощує процес прочищення, а й гарантує екологічну безпеку. На сьогоднішній день дуже важливо використовувати bio препарати, які не зашкодять ані здоров'ю людини, ані навколишньому середовищу. Крім того, вони підходять до використання в будь-який час року і делікатні до різних поверхонь.

Переваги засобів «Septix», про які обов'язково слід знати:

* Великий асортимент продукції для маленького будинку або величезного промислового приміщення, від рідини для миття скла до очищення стічних вод великого підприємства харчової промисловості;

* Доступність придбання товарів на сайті, в великих мережевих маркетах, а також невеликих спеціалізованих магазинах по всій Україні;

* Унікальний склад organic (ферменти мікроорганізмів переробляють жир, бруд, фекалії та інші органічні відходи);

* Гарантія якості, доведена часом: біопродукти представлені більше 10 років на ринку України;

* Наявність розгорнутих описів продукції на сайті, а також інструкцій щодо застосування і рекомендацій від досвідчених фахівців;

* Програма лояльності для постійних клієнтів, акції, відгуки клієнтів, можливість задати питання службі підтримки; супровід великих об'єктів у сфері очистки стічних вод та ін.

Зрозуміло, людина, що зіткнулася з такою неприємною проблемою, як засмічення, шукає оперативне вирішення ситуації. «Bio Septix» справляється із завданням прочищення «на ура» навіть в самому критичному становищі.

На що звернути увагу в першу чергу

Якщо вдома забилася труба через жирові та харчові відходи, а також у випадку, коли на підприємстві потрібна переробка жирових коржів і усунення запахів, варто звернути увагу на біопродукт «Septix Біо Дрен». Його застосовують як в приватних умовах, так і в громадських закладах, і на підприємствах харчової та м'ясопереробної промисловості. Хімічні засоби не дають пролонгованого ефекту на відміну від постійної роботи бактерій, а також завдають шкоди навколишньому середовищу і можуть завдати шкоди здоров'ю людей. «Septix Біо Дрен» незамінний в дитячих садах, школах, ресторанах, готелях, лікарнях і розважальних закладах.

У випадку з переробкою відходів у вигрібних ямах, септиках і очищення каналізаційних стоків багатоквартирних будинків, слід звернути увагу на біо таблетки «Комплекс».

Засіб направлено на виконання відразу декількох функцій:

* Постійна переробка органічних відходів як на внутрішній поверхні каналізаційних труб, так і в резервуарах (вигрібні ями і септики);

* Боротьба з неприємними стійкими запахами;

* Ароматизація із застосуванням натуральної аромату.

Достатньо однієї таблетки на місяць для того, щоб очистити вигрібну яму, септик, зливну трубу. Важливо, що таблетки ефективні не тільки в цілях профілактики, а й в аварійних випадках, коли негайно необхідна допомога сильного пробивного препарату!

Крім згаданих товарів компанія «Bio Septix» пропонує засоби для миття різних поверхонь. Особливої уваги заслуговує серія «Антизапах» для усунення запахів від тварин, тютюну, їжі, бензину.

Це і багато іншого представлено на сайті компанії за посиланням: https://www.t-klio.dp.ua/, зробити замовлення або задати питання можна за телефонами:

067 633-52-33;

095 256-34-98.

Також, всі побажання можна відправляти на електронну пошту [email protected].

Усунення засмічень і очищення каналізаційних систем - процес, що вимагає уваги і трудовитрат. Але тільки в тому випадку, якщо ви не застосовуєте «Bio Septix Санекс». Компанія подбає про те, щоб подібні питання вирішувалися максимально швидко, надійно і безпечно!

Bio Septix Sanex - protect your environment!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ЗАСІБ #ОЧИЩЕННЯ #ТРУБИ #БІОПРЕПАРАТИ #BIOSEPTIX
Оголошення
live comments feed...