• Головна
 • Потрібне оперативне розміщення реклами на білбордах в Броварах? IDMedia – найкращий вибір!
Новини компаній
16:10, 5 травня 2020 р.

Потрібне оперативне розміщення реклами на білбордах в Броварах? IDMedia – найкращий вибір!

Новини компаній
Потрібне оперативне розміщення реклами на білбордах в Броварах? IDMedia – найкращий вибір!

Бровари – чудове, мальовниче українське місто обласного підпорядкування, адміністративний центр Броварського району Київської області та при цьому найбільше місто Київської агломерації після Києва. Саме тому не дивно, що білборди в Броварах в Броварах – класичний формат реклами, котрий рік за роком показує свою високу ефективність та допомагає не лише збільшувати продажі, але й формувати лояльність до бренду або продукту.

Основні переваги реклами на білбордах

Складно в наш час уявити ведення будь-якого бізнесу без застосування різноманітних цікавих маркетингових прийомів. З огляду на конкуренцію що існує зараз та величезний вибір товарів, компаніям просто необхідно регулярно заявляти про себе, свій товар, послуги. Одним із популярних способів реклами була і залишається, звичайно ж, реклама на бігбордах, яка має безліч переваг:

 • Зовнішня реклама – те, що бачить величезна кількість пішоходів, пасажирів та водіїв, котрі щодня переміщуються по місту.
 • На сьогодні існує широкий вибір форматів та варіантів розміщення зовнішньої реклами.
 • Залежно від обраного формату, місця розміщення та рекламного повідомлення, такий вид реклами може залучати як універсальну аудиторію, так навіть окремі групи населення.
 • Якщо бажаєте аби оренда білбордів була вдалою та рекламна кампанія в результаті працювала максимально ефективно, варто звернутися до перевіреного рекламного агентства.

Тільки так можна бути впевненим що професійні спеціалісти проаналізують ваш бізнес в цілому, вірно визначать цільову аудиторію, цілі розміщення реклами (залучення нових клієнтів, посилення впізнаваності, утримання старих клієнтів й т.д.) та, ґрунтуючись на отриманих результатах, оберуть вірний формат та рекламне повідомлення.

IDMedia – експерт з розміщення зовнішньої реклами!

IDMedia – рекламне агентство, котре відкриває нові горизонти у сфері зовнішньої реклами. Ми йдемо в ногу з часом, об'єднуючи конструкції всіх форматів, всіх міст України в єдину електронну базу. Розміщення реклами на білбордах Броварів, Києва, Одеси, Харкова та ряду інших міст, загалом понад 750 населених пунктів та містечок України – все це наша сфера діяльності. АйДіМедіа – лідер зовнішньої реклами України за версією авторитетних бізнес рейтингів «Лідер Галузі» та «Компанія Року».

Ми гарантуємо своїм клієнтам, що наші провідні фахівці зможуть підібрати для вас оптимальну конструкцію причому необхідних розмірів, форматів та з огляду на доступну у кожного покупця цінову політику.

Створимо для вашої компанії оптимальну рекламну стратегію, розробимо і розмістимо рекламні матеріали, вклавшись в бюджет та дотримуючись всіх термінів. Серед інших переваг співпраці із нашим рекламним агентством виділимо наступні:

 • істотна економія коштів та часу;
 • комплексний підхід (виконання всіх видів робіт з підготовки, виготовлення та розміщення рекламних матеріалів);
 • багаторічний досвід понад 10 років та відмінна репутація;
 • розробка макету з урахуванням всіх вимог;
 • маємо найбільшу базу рекламних конструкцій (130000);
 • у нас можна замовити білборд за приємними демократичними цінами;
 • гарантуємо 100 відсоткове покриття по Україні.

Бажаєте орендувати бігборд в Броварах та зробити свою рекламну кампанію яскравою та справді незабутньою? Тоді будьте певні, що ми в IDMedia завжди готові допомогти!  (044)466 5355.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...