• Головна
  • «Я хочу, щоб батьки, які виростили це, понесли відповідальність», - жінка, чиї родичі поховані на місці «відпочинку» підлітків
14:54, 4 травня 2020 р.

«Я хочу, щоб батьки, які виростили це, понесли відповідальність», - жінка, чиї родичі поховані на місці «відпочинку» підлітків

«Я хочу, щоб батьки, які виростили це, понесли відповідальність», - жінка, чиї родичі поховані на місці «відпочинку» підлітків

Обурливе відео з кладовища в Броварському районі, яке зняли підлітки, викликало не аби який резонанс у суспільстві. Редакція 4594.com.uaвирішила піти далі та з’ясувати, хто саме брав у цьому участь, та як на таку ганебну поведінку відреагували родичі тих людей, на чиїх могилах «відпочивала» молодь.

Одна з них - Віра Щербина. На цьому кладовищі поховані її дідусь та бабуся, саме їх могили ми можемо бачити на відео. За словами дівчини, цей запис її родичі бачили ще за два тижні до Великодня. Проте потрапити на кладовище і перевірити, чи мав місце вандалізм, вона не може через карантинні обмеження.

«Найбільше обурює те, що все це коїлося серед білого дня і буквально в 40 метрах від центрального входу та будиночку пана менеджера кладовища і охорони. Крім того, карантин вже був оголошений, тобто охорона у будь-якому разі повинна була слідкувати за порядком. Можливо, вирішили не зв’язуватися, щоб не побили – самі розумієте, якого віку люди там працюють. Хоча під час поховання адміністрація кладовища дуже легко брала з нас кошти, а як дійшло до справи – нічого не роблять. Місцева влада також повинна про це знати», - каже дівчина.

На її думку, такі вчинки не можуть проходити безслідно, а винуватці обов’язково повинні бути покарані.

«Я думаю, є сенс звернутися в поліцію, щоб, якщо вони неповнолітні, то їхніх батьків притягли до відповідальності та наклали штраф. Громадський осуд тут не спрацює, то може, хоч через гроші батьків змусять задуматись і провести з ними виховну бесіду», - каже Віра Щербина.

Наразі відомо, що підлітки, які влаштували «шабаш» на кладовищі, проживають у Києві. Двоє з них – дівчата, що активно ведуть сторінки у соціальних мережах, куди викладають неоднозначні світлини та відео.

Інформація зі сторінок в Instagram: jexidroll та nastyaneversleepss.

Читайте також:

В Броварському районі затримали крадія-рецидивіста

У травневі свята на Київщині посилять карантин

В Броварах затримали крадія на місці злочину

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #КЛАДОВИЩЕ #ПІДЛІТКИ #ВІДЕО
Оголошення
live comments feed...