• Головна
  • Компанія «Білий Мармур» в Броварах
18:00, 29 квітня 2020 р.

Компанія «Білий Мармур» в Броварах

Компанія «Білий Мармур» в Броварах

На жаль, ніхто з нас не є вічним. Багатьом доводилося прощатися з родичами та близькими. Людина йде в інший світ, і після неї залишаються лише спогади, старі фото та…кам’яні надгробки. Останні можуть берегти дорогу нам пам’ять протягом кількох століть.

Гранітний пам'ятник, з точки зору естетики та техніки виконання, являє собою складний виріб, тому його виготовлення можна довірити лише професіоналам. Компанія «Білий-мармур», що представлена на ринку вже дванадцять років, пропонує своїм клієнтам широкий асортимент пам'ятників і надгробків, а також постачає мармурові блоки та заготовки за розмірами замовника. Крім цього, компанія пропонує й інші мармурові вироби: сходи, підвіконня і плитку.

Фірма виконує монтаж пам'ятників, надгробків, і безкоштовно організовує їх офіційне оформлення в книзі реєстрації намогильних споруд.

Замовлення будь-якої складності виконуються якісно і в строк з використанням якісного мармуру з найкращих родовищ Греції та Італії. Пропонований камінь підходить для виконання широкого спектра завдань, починаючи від облицювання фундаменту до створення унікальних скульптур, пам'ятників, меморіальних комплексів та склепів.

Компанія «Білий мармур» гарантує високу якість продукції за рахунок багатоступінчастої системи контролю, а також завдяки вивченню всіх нюансів, пов'язаних зі створенням пам'ятника під запити кожного клієнта.

Виготовлення пам'ятника може бути як серійним («стандартним»), так і індивідуальним. Досвідчений менеджер-дизайнер детально обговорить з замовниками всі їхні побажання, а також надасть професійні рекомендації і роз'яснить, якою буде підсумкова композиція, в залежності від побажань клієнта.

Аби ви заздалегідь знали, як буде виглядати готовий виріб, і мали можливість внести корективи, майстри фірми виготовляють його 3D макети, після чого проект може бути затвердженим.

Для замовлення телефонуйте: (068) 716 92 10

Адреса: м. Бровари, вул. Броварскої сотні, 3.

Години роботи: з 9:00 до 18:00.

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #МАРМУР #ПАМ'ЯТНИК
Оголошення
live comments feed...