• Головна
  • «Як не збожеволіти на карантині»: корисні прямі ефіри у найпопулярнішій групі Броварів
11:34, 23 квітня 2020 р.

«Як не збожеволіти на карантині»: корисні прямі ефіри у найпопулярнішій групі Броварів

«Як не збожеволіти на карантині»: корисні прямі ефіри у найпопулярнішій групі Броварів

Карантин змінив життя і, безперечно, вплинув на кожного з нас. Адже довелося відмовитися від звичної активності і сидіти вдома. У зв’язку з цим у нас з’явилась чудова ідея: ввести в групі «МОЇ БРОВАРИ» рубрику «Як не з'їхати з глузду на карантині» з БЕЗКОШТОВНИМИ прямими ефірами експертів своєї справи (психологів, вчителів, майстрів, лікарів, дитячих студій, шкіл, фітнес тренерів, дієтологів, тощо), де можна буде дізнатись щось корисне, отримати пораду або чудово провести час! Бо, як кажуть, за найменшого бажання зі слів «сидіти вдома і берегтися» можна скласти слова «самоосвіта» і «самовдосконалення».

Якщо ви експерт і маєте бажання БЕЗКОШТОВНО поділитись своїм досвідом та знаннями, - напишіть у коментарях до цієї публікації у Facebook, про що ви хотіли б провести прямий ефір в групі і коли! Для вас це - можливість БЕЗКОШТОВНО прорекламувати себе на найбільшому і найактивнішому ресурсі регіону + зробити гарну справу!

Учасники групи, коментуйте - яких саме фахівців ви хотіли б почути і з якими темами! Можете одразу «тегати» їх у коментарях!

Якщо формат стане актуальним, залишимо його на постійній основі!

Винесемо з карантинних тижнів максимум користі!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #КАРАНТИН #ПРЯМИЙ #ЕФІР
Оголошення
live comments feed...