
16:02, 21 квітня 2020 р.
За один день палії тричі влаштовували пожежі на Броварщині

В суботу, 18 квітня, рятувальники тричі виїжджали на гасіння трав'яного настилу.
Близько опівдня до оперативно–диспетчерської служби надійшло повідомлення про загорання поля по вул. Гончара. По прибуттю рятувальники з’ясували, що горить трава на площі 1 га. Пожежу гасили протягом години 5 чоловік особового складу.

Пізніше, о 14:22 сталося загорання поля у селі Мокрець. На місці події рятувальниками було встановлено, що горить сухостій на площі 4,5 га. Вогонь повністю ліквідували лише за три години.
Ввечері, о 17:35 надійшов виклик до смт Калита, де горів трав’яний настил на площі 0,1 га. Пожежу було локалізовано о 17:50 та повністю ліквідовано о 18:26. На місці події працювали 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

Читайте також:
На Броварщині знов горіла трава
Верховна Рада збільшила штрафи за підпал трави
На Броварщині горів будинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
09:00
4 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:21, 28 листопада
10:03, 5 грудня
2
07:52, 5 грудня
22:09, 26 листопада
2