• Головна
  • Машинна маячна штукатурка в Броварах
14:20, 1 травня 2020 р.

Машинна маячна штукатурка в Броварах

Машинна маячна штукатурка в Броварах

Вирішили зробити ремонт в будинку, офісі чи квартирі? Не покладайтеся лише на власні сили. Особливо в таких важливих і складних процесах як штукатурка стін. Адже саме від її якості буде залежити фінальний вигляд кімнати. Здійснити дану операцію цілком під силу і вручну, однак є більш вигідний, швидкий та зручний варіант: штукатурка стін машинним способом.

При нанесенні штукатурки вручну неминуче відбувається нерівномірне розподілення матеріалу, неоднаковий тиск на поверхню і неоднорідне замішування. Механізована штукатурка виключає подібні недоліки. Таким чином, оштукатурена поверхня повністю готова до поклейки шпалер, склохолсту, і крім естетичного вигляду набуває також підвищені експлуатаційні характеристики та стійкість до різних механічних пошкоджень.

Плюси і переваги механізованої штукатурки:

Перше: низька вартість (робота - 120 грн кв.м.,мп; робота з матеріалом: 200 грн.кв.м.,мп) та швидкість процесу. За своєю динамікою механізована штукатурка істотно перевершує ту ж операцію, виконану вручну.

Друге: поліпшення якісних показників адгезії (зчеплення) штукатурки з поверхнею приміщення. Це означає, що несучі властивості конструкції також підвищуються.

Третє: більш якісний заміс, в результаті чого ми отримуємо практично однорідний склад штукатурної суміші в порівнянні з ручним способом замішування.

Четверте: гіпсові суміші - це екологічно чистий матеріал, який регулює вологість всередині приміщення і створює сприятливий мікроклімат. Також виконуємо машинну штукатурку цементним розчином.

Консультація та заміри – безкоштовні!

Телефонуйте: (096) 776 45 24.

Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #РЕМОНТ #ШТУКАТУРКА
Оголошення
live comments feed...