11:00, 23 березня 2021 р.

IT-школа «GoMother»

IT-школа «GoMother»

Ми живемо у вік технологій та Інтернету. Події останнього року показали, що бізнес, якого немає в мережі, вкрай складно переживає кризи – на плаву залишились лише ті компанії, що змогли опанувати цифровий простір. Саме тому так важливо надати своїм дітям можливість убезпечити своє майбутнє вже зараз.

Комп'ютерні курси для школярів і дітей пропонують учням обрати свій шлях в сфері програмування, обрати комфортну мову для написання коду. IT-школа «GoMother» має широкий перелік програм і мов програмування під різні цілі майбутніх розробників. А саме: SCRATCH, HTML/CSS, JAVASCRIPT, UNITY, С, С #, С ++, Python

Ми пропонуємо шість програм для навчання:

1 - SCRATCH

Діти дошкільного віку та учні початкових класів починають з першого рівня - це візуальне програмування на основі програми SCRATCH. Після вивчення основ і придбання навичок побудови простих алгоритмів, учні за допомогою програми "Кумири" інтегруються в текстове програмування.

2 - HTML / CSS або Python

Наступний рівень - це введення в текстове програмування за допомогою мов розмітки HTML і CSS або Python. На цьому рівні учні створюють різноманітні веб-сторінки, маленькі гри, анімації, вчаться писати чистий код.

3 - JAVASCRIPT

Третій рівень - це скриптова мова JavaScript. Ми обрали саме цю мову програмування, тому що вона дозволяє отримувати результат кожного уроку і містить основні поняття і принципи програмування та алгоритмів. Ця мова високорівнева, тому відносно легка в освоєнні для дітей.

Додатково програмування для дітей, які вже обрали шлях розробки ігор, школа пропонує курс UNITY.

За допомогою середовища розробки комп'ютерних ігор - UNITY і мови програмування С # учні освоюють великий і цікавий світ створення ігор (2Д і 3Д).

Програма курсу побудована таким чином, що підсумкові проекти поетапно збираються в ході виконання практичних завдань. Результатом проходження курсу стане оригінальна гра. Завдяки творчій наповненості у кожного учня буде свій унікальний проект, який може стати першим кроком до професії. 

Гнучка, мобільна програма адаптується в залежності від цілей та динаміки групи, а уроки побудовані за принципом «від простого до складного». Також ви можете обрати зручну для вас форму навчання: індивідуальну, групи на двох або чотирьох учнів, щоб вчитель приділив вашій дитині рівно стільки уваги, скільки вона потребує.

Крім того, школа пропонує зручний графік відвідування. Час, дні тижня та тривалість заняття підбираються в залежності від побажань учнів.

Більше інформації ви можете отримати на сайті IT-школи.

Контакти: (068) 528 92 71; (063) 960 83 20;(096) 511 99 07; (063) 172 12 20.

Facebook

Instagram

YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ШКОЛА #IT #БЛОГЕРСТВО #ПРОГРАМУВАННЯ #РЕПЕТИТОР
Оголошення
live comments feed...