
17:31, 10 квітня 2020 р.
Посилення карантину: мешканців Київщини закликають не виходити з дому

Починаючи з 13:00 суботи, 11 квітня, і до 6:00 понеділка, 13 квітня, в Київській області посилюються обмеження на пересування. Усіх мешканців закликають не покидати свої домівки. Про це повідомив т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін.
«Порушення правил передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність», - попередив очільник Київської ОДА.
За його словами, область стоїть на порозі піку захворюваності на коронавірус, що припадає на період з 11 по 20 квітня. Також Володін зазначив, що ситуацію потрібно втримати, аби почати вихід із карантину вже в травні, інакше карантин буде продовжено до осені.
Читайте також:
Лікар центральної клініки Нью-Йорку розповів, як знизити ризик зараження COVID-19 на 99%
На Броварщині зафіксовані нові випадки зараження коронавірусом
Бориспільські лікарі хочуть застрахувати своє життя на період боротьби з коронавірусом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
12:10
2 червня
16:16
30 травня
ТОП новини
Оголошення
09:05, Сьогодні
14:14, 4 червня
07:52, 7 червня
15:25, 29 травня
12