
10:50, 3 квітня 2020 р.
Мешканці багатоповерхівки в Броварах залишились без опалення

Сьогодні, 3 квітня, в Броварах на вул.Гагаріна, 27 стався прорив труби у підвалі житлового будинку. Через аварійну ситуацію мешканці будинку залишились без опалення.
Зараз на місці працює аварійна служба, повідомляє Інформаційно-довідкова служба «Контакт-центр» з посиланням на КП «Броваритепловодоенергія».
Читайте також:
В Броварах перед лікарнею розгорнули намети
На Броварщині за півдня сталося три пожежі
В Україні дозволили роботу продовольчих ринків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:50
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Сучасна сантехніка для комфорту та стилю у ванній кімнаті від компанії ПП "Акватерм Україна"
Новини компаній
12:29
17 червня
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня
18:21, 20 червня