Перевірено на собі: керівнику сайту 4594.com.ua зробили тест на коронавірус

Перевірено на собі: керівнику сайту 4594.com.ua зробили тест на коронавірус , Головний редактор

Поки в усьому світі лютує пандемія коронавірусу, зайвої обережності бути не може. Тому, коли у керівника проекту 4594.com.uaпідвищилась температура до 38 градусів, він негайно зателефонував своєму сімейному лікарю та проконсультувався щодо подальших дій.

«Терапевт сказав, що при таких симптомах негайно слід викликати швидку і їхати до лікарні. На виклик приїхали двоє медпрацівників у спеціальних костюмах та масках. В лікарні мені зробили два тести: один на грип, інший – на коронавірус. Перший виявився позитивним, другий, на щастя, - ні», - розповідає Михайло.

За його словами, вся процедура зайняла близько 10 хвилин. Медпрацівники поводили себе професійно та без паніки, а по завершенню навіть підвезли пацієнта додому. Наразі чоловік знаходиться на двотижневій самоізоляції та вже почуває себе краще, хоча температура досі тримається. 

Як нам вдалося впевнитись на власному досвіді, нічого складного та страшного у тестуванні немає. Тому, вже при перших симптомах захворювання, без зайвих роздумів звертайся до лікарів, аби не наражати на небезпеку себе, своїх близьких та усіх оточуючих вас людей.

Читайте також:

В Броварах зафіксовано другий випадок коронавірусу

Броварським лікарям надаватимуть консультації китайські медики

Карантин в Україні продовжено на 30 днів

БРОВАРИ КОРОНАВІРУС КАРАНТИН ТЕСТ ГРИП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі