
07:26, 7 лютого 2020 р.
Карантин у школах Броварів продовжено

У зв’язку з високим рівнем захворювання на грип і ГРВІ та з метою недопущення зростання епідемічної ситуації, карантин у школах продовжили по 15 лютого включно.
Таке розпорядження, враховуючи рекомендації Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, надав виконувач обов’язків міського голови Олександр Резнік,.
Керівників навчальних закладів зобов’язали забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використання засобів дистанційного навчання.
Читайте також:
День Героїв Небесної Сотні: розклад заходів в Броварах
В Броварах неуважний водій розбив три автівки
В Броварах знайшли труп чоловіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Оголошення
09:02, 3 грудня
19:54, Сьогодні
83
19:54, Сьогодні
12