• Головна
  • Івентор Аліна Гордієнко: «В Броварах збирається найкраща публіка України»
20:43, 28 січня 2020 р.

Івентор Аліна Гордієнко: «В Броварах збирається найкраща публіка України»

Івентор Аліна Гордієнко: «В Броварах збирається найкраща публіка України»

До ювілейної зустрічі «Поезія. Джаз і Вино» в Броварах залишилось зовсім трохи часу! Сподіваємося, ви вже встигли зарезервувати столик, адже цей вечір обіцяє бути дійсно казковим!

Ми ж, тим часом, хочемо поближче познайомити вас із чарівною та дуже талановитою дівчиною, завдяки якій, власне, наше місто й стало незмінним господарем зіркових зустрічей!

Про світське життя Броварів, Кузьму Скрябіна та своє дитинство івентор, волонтер і трішки фея Аліна Гордієнко розповіла журналістам телеканалу «1+1».

Про «Поезія. Джаз і Вино»

- Я дуже люблю знаходитись в компанії з успішними, і пропагую,  якщо ти хочеш розвиватись, якщо тобі не вистачає позитиву чи радості в житті, приходь до нас! «Поезія. Джаз і Вино» збирає лише успішних, лише позитивних, лише тих, хто хоче поділитись талантом та гарним настроєм.

Про Кузьму

- Ще одна моя мрія – провести великий концерт пам’яті Кузьми Скрябіна. Я собі ще 2 лютого 2015 року в той дуже поганий та трагічний день коли Кузьма Скрябін загинув; та після  того, як показали випуск новин, я пообіцяла собі, що я проведу обов’язково такий концерт. Що я зберу море людей. Я і всі, хто поряд зі мною, моя команда M'Alina Pro зберемо велике море людей, щоб він почув там на небі. Важливо поширювати пам'ять про таку людину та постать в історії української культури. Тому я тут. Кузьма, у нас все вийде.

Про час

- Якщо чесно, часу в мене не вистачає, але так сталось, що я знайшла своє призначення. Як кажуть, знайди своє хобі або призначення, ти ніколи не будеш працювати. Мабуть це для мене хобі. Якщо ти любиш людину, ти знайдеш для неї час, щоб їй зателефонувати та приділити увагу. Точно так само з роботою. Знайди те, що тобі реально подобається, і часу буде вдосталь.

Про Бровари

- Я принципово не хочу переходити в Київ, тому що мені космічно комфортно в своєму місті. Маю за мету розвивати Бровари. Нехай це буде звучати дещо утопічно, але я вже бачу, як ми розвиваємось. Вже бачу, що масові заходи, які ми проводимо, так «заходять» в Броварах, тому я думаю в нас все вийде. Нам не потрібно їздити в Київ. Ми – маленький Київ. Нехай столиця, нехай вся Україна їздять до нас на «Поезію. Джаз і Вино», тому що тут збирається найкраща публіка України.

Про зірок

- Насправді, як виявилось, знаменитості - це такі ж земні, без корони, абсолютно доступні люди. Так, вони талановиті, вони мега-круті та класні, але реально вони поряд з нами. Моя головна мета була показати, що досить сидіти на дивані, дивитись телевізор та думати, мовляв, що "Світське життя" з Катею Осадчою – це щось нереальне. Та ось воно є в Броварах, тільки з Аліною Гордієнко: будь ласка, приходьте та насолоджуйтесь (посміхається).

Про те, з чого все починалось

- Організовувати заходи – це моя стихія. Ще в дитинстві організовувала (моя мама це пам’ятає) конкурс «Міс двору». Аліна (шість років) знаходила в дворі найгарніших дівчаток. В журі були бабусі з паличками – десь п’ять – шість. Це був неймовірний захід, який складався к конкурсу костюмів, конкурсу-візитки, конкурсу талантів. Це був захід в місті Берислав Херсонської області. Це все доросло до «Поезія. Джаз і Вино», «Скрябіна» та інших заходів. Тому всім друзям дитинства привіт! Бачите, як «Міс двору» перетворилось на досить серйозні проекти!

 Пишаємося нашою землячкою!

Нагадаємо, зустріч пройде 8 лютого, о 19:30, в ресторані «Петровський бровар». Вартість квитків - 490 - 950 грн, замовлення столику за телефоном: (050) 203-31-12

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ПОЕЗІЯ #ДЖАЗ #ВИНО #ЗУСТРІЧ
Оголошення
live comments feed...