• Головна
  • Служба зайнятості розповіла про рівень безробіття в Україні
13:24, 23 січня 2020 р.

Служба зайнятості розповіла про рівень безробіття в Україні

Служба зайнятості розповіла про рівень безробіття в Україні

За даними Державної служби статистики, за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, рівень безробіття в Україні знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили. Причиною поліпшення ситуації на ринку праці вважають діяльність Державної служби зайнятості (ДСЗ).

Клієнтами служби є представники як малого, так і великого бізнесу, які представляють різні галузі економіки. Кількість вакансій у базі даних в 2019 році збільшилася на 39 тис. та становила 1,2 млн одиниць.

Кількість унікальних користувачів сайту відомства у 2019 році становила 1,9 млн осіб. За даними служби, 826 тис. безробітних були працевлаштовані. Більше половини з них знайшли роботу протягом семи днів з дати звернення. Крім того, у 2019 році 139 тис. безробітних проходили професійне навчання, після закінчення якого 96% безробітних було працевлаштовано.

Прес служба відомства звертає увагу, що інформація, поширена у ЗМІ щодо зростання безробіття у грудні 2019 року, є некоректною, оскільки ринку праці притаманні сезонні коливання. Щорічно влітку потреба роботодавців на працівників суттєво зростає та, відповідно, скорочується кількість безробітних. Тому порівняння коректно проводити до показників відповідного періоду минулого року.

Читайте також:

В Україні створили «Освітній портал» для успішного працевлаштування

З 16 січня вся реклама в Україні повинна бути виконана державною мовою

Термін заміни чорнобильських посвідчень продовжено

Президент України зменшив призовний вік до 18 років

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #БОРИСПІЛЬ #СЛУЖБА #ЗАЙНЯТОСТІ #БЕЗРОБІТТЯ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...