• Головна
 • Адвокат в Києві - як вибрати фахівця
Новини компаній
16:11, 27 грудня 2019 р.

Адвокат в Києві - як вибрати фахівця

Новини компаній

Вирішити юридичні питання, від складання заяви до представництва в суді, допоможе адвокат. Київ - це серце юридичних послуг в Україні. У цьому місті можна знайти профільних фахівців в кожній із сфер права.

Тенденція переходу адвокатів в онлайн

З кожним роком більше адвокатів йде в онлайн. Так у них виходить заробляти більше грошей, прикладаючи при цьому менше зусиль. 

Є кілька причин того, чому юристи вважають за краще онлайн-роботу:

 1. Це дешевше. Не потрібно витрачатися на офіс, на дорогу до нього.

 2. Це швидко. Можна консультувати відразу декількох клієнтів, не виходячи з дому.

 3. Це комфортно. Можна зробити перерву, поїсти, поспати. Робота проходить у комфортних умовах.

 4. Це прибутково. Потік клієнтів через зниженої ціни та доступності набагато більше.

 5. Це зручно. Можна попросити клієнта надіслати копію відсутнього документа, дізнатися думку з того чи іншого питання по суті справи.

10 ознак хорошого адвоката

Знайти хорошого юриста так само складно, як лікаря або викладача. Ця робота пов'язана з людьми і строгими нормативними актами одночасно. Юрист повинен бути товариським і спокійним, посидючим і уважним.

Є 10 ознак хорошого адвоката, які універсальні для професіоналів в галузі права:

 1. Лаконічність. Юрист не говорить багато, він говорить по справі. Якщо адвокат намагається заговорити клієнта, він не розбирається в питанні, про який йде мова.

 2. Уміння трактувати закон. Адвокат в будь-якій ситуації може прояснити складні правові норми зрозумілими словами. Це базовий навик, якому навчають на юридичному факультеті профільних ВНЗ.

 3. Комунікабельність. Адвокати багато працюють з людьми, тому вміють спілкуватися ввічливо і залишатися приємними співрозмовниками незалежно від теми діалогу.

 4. Грамотно поставлена ​​мова. Юристи багато пишуть, читають, половина їх роботи пов'язана із спілкуванням в суді і в державних органах. У адвоката повинна бути чиста, поставлена ​​мова без слів-паразитів і «суржику».

 5. Юрист повинен вміти шукати норми. Від адвоката не потрібно знати закони напам'ять, але він повинен розуміти, де знаходиться потрібна інформація, і як її швидко знайти.

 6. У правника зареєстровані профільні сторінки в інтернеті. Адвокати «старого гарту», ​​які уникають онлайн-простору, швидко втрачають нитку правових тенденцій і поступаються молодшим, цілеспрямованим колегам.

 7. Юрист повинен презентабельно виглядати. Це не означає, що він зобов'язаний носити костюми і краватки. Адвокат повинен виглядати презентабельно: чистий і випрасуваний одяг, охайна зачіска, свіжий запах.

 8. У юриста повинна бути спеціалізація. Правники «на всі руки» в юриспруденції не цінуються. Якщо адвокат стверджує, що вміє все, це - поганий адвокат.

 9. Юрист не хизується успіхами і кількістю роботи. Якщо правник постійно говорить про зайнятість, це підкреслює непрофесіоналізм.

 10. Адвокат строго розмежовує спілкування з клієнтом як клієнтом і з ним же як з людиною. Юрист не стане співчувати, надавати психологічну підтримку - його будуть цікавити тільки деталі справи.

Середні ціни на адвоката по Києву

Вартість послуг адвоката залежить від безлічі факторів. В першу чергу на вартість впливає наявність або відсутність офісу, регалії та звання юриста, його практичний досвід і стаж.

В середньому ціни на юридичні послуги в Києві виглядають наступним чином:

 1. Письмова консультація - від 300 грн.

 2. Усна консультація - від 300-500 грн.

 3. Складання простого документа - від 500-700 грн.

 4. Складання складного документа - від 1000 грн.

 5. Звернення до державного органу - від 1000 грн.

 6. Представництво в суді - від 2000-3000 гривень в залежності від юрисдикції.

Хороший адвокат - це рідкість, і за фахівця, який може реально вирішити проблему і швидко знаходить спільну мову з людьми, потрібно триматися. Якщо він до всього іншого ще і працює онлайн, то цей юрист може стати кращим провідником для клієнта в світ права.

 Опубліковано за підтримки порталу uristy.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...