• Головна
  • Де в Україні можна взяти грошову позику з моментальним оформленням
Новини компаній
14:55, 27 грудня 2019 р.

Де в Україні можна взяти грошову позику з моментальним оформленням

Новини компаній
Де в Україні можна взяти грошову позику з моментальним оформленням

Жодна людина в цьому житті не застрахована від непередбачених фінансових труднощів. Грошові кошти можуть знадобитися терміново в будь-який час доби на операцію близькій людині, на вирішення побутових проблем, на подарунок дитині і ще багато на що. Вирішити таку проблему не завжди можливо за допомогою друзів і близьких, в токому випадку найкращим варіантом стане взяти в кредит потрібну грошову суму в мікрофінансовій організації.

Оформлення позики в МФО має вагомі переваги недоступні іншим фінансовим організаціям. Щоб отримати моментальний кредит онлайн на карту потрібно витратити кілька хвилин часу для дотримання всіх формальностей і укладення кредитного договору. При цьому, нікуди не доведеться йти, всі необхідні дії можна зробити в онлайн режимі, за допомогою ноутбука або смартфона.

Популярні компанії, які займаються онлайн кредитуванням в Україні

  • CreditPlusPlus: пропонують кредит з онлайн оформленням. Доступна сума до 12000 гривень на термін до 30 днів. На перший займ пропонують безвідсоткові умови. Працюють цілодобово.
  • SlonCredit: пропонують кредит з онлайн оформленням по всій Україні. Доступна сума до 20000 гривень на термін до 12 місяців. Відсоткова ставка від 0,37 до 10,00%. Заявки приймаються цілодобово.
  • ШвидкоЗайм: МФО, яка оформляє кредити своїм клієнтам на суму до 6000 гривень протягом 30 хвилин на максимальний термін 30 днів. Перший кредит безвідсотковий. Кредитують цілодобово.
  • Alexcredit: кредитує на суми не більше 12000 гривень під мінімальний термін кредитування 5 днів, а максимальний - 30 днів; Перша позика з мінімальною ставкою кредитування 0,01% в день. Заявки приймаються цілодобово.
  • Credit7: пропонують онлайн позики до 5000 гривень з виплатою на банківську карту. Кредитують на термін до 30 днів. Перший кредит безвідсотковий. Працюють цілодобово.

Мікрофінансова організація CreditPlus (Кредит Плюс)

Однією з найбільш стабільних компаній на ринку мікрокредитування є компанія CreditPlus (Кредит Плюс). Вона отримала визнання українців отримала завдяки надійності і стабільності. Звернутися в сервіс можна цілодобово за цим посиланням https://creditplus.ua. Згідно з інформацією від Minfin.com.ua, (https://minfin.com.ua/2019/09/26/39183214/) кожна третя мікропозика в Україні оформляється компанією Кредит Плюс. За трирічний період було видано близько 600 тисяч кредитів. CreditPlus пропонує українцям простий фінансовий продукт, доступний для всіх груп населення, незалежно від їх індивідуальних особливостей. Завдяки виваженій маркетинговій стратегії і грамотному менеджменту, компанія є одним з лідерів фінансового ринку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...