• Головна
  • ТЕНи для посудомийних машин «Bosch» і «Siemens»
12:43, 31 грудня 2019 р.

ТЕНи для посудомийних машин «Bosch» і «Siemens»

ТЕНи для посудомийних машин «Bosch» і «Siemens»

Часом, заміна однієї деталі побутового приладу може коштувати ледь не половини його повної вартості. В таких випадках господарі часто вирішують придбати нову техніку, аби не переплачувати за ремонт.

Скажімо, власники посудомийних машин часто стикаються з пошкодженням ТЕНів через появу товстого шару накипу на їхній поверхні. Нагрівальний вузол перегрівається, працює в області контакту з жорсткою водою. Аби пом'якшити воду і попередити можливість наростання шарів накипу, використовують спеціалізовану сіль. Критичне пошкодження ТЕНу може викликати несправності інших, більш дорогих деталей посудомийної машини.

Зіткнувшись одного разу з невиправдано високою ціною оригінальних ТЕНів для посудомийної машини «Bosch», наша фірма замовила на одному з українських заводів партію нагрівальних елементів, щоб можна було замінити лише сам нагрівач, не змінюючи решти дорогого обладнання. З того часу ми пропонуємо нашим клієнтам різноманітні види ТЕНів для посудомийних машин «Bosch» і «Siemens» за розумною ціною.

Наші ТЕНи спроектовані таким чином, аби нагрівати газ і рідини у великих обсягах. Унікальність подібних нагрівачів полягає в тому, що вони можуть використовуватися в умовах високого тиску і проточного нагріву середовища. Це прилади, що витримують різні негативні фактори, не втрачаючи своєї функціональності.

Переваги співпраці з нашою компанією:

- якість: товари відповідають усім встановленим до них вимогам і супроводжуються сертифікатами;

- продукція в наявності: на складі є блоки різних видів, тому довго чекати їх доставки не доведеться;

- консультації: наші досвідчені менеджери завжди готові відповісти на питання клієнтів;

- ціни: вартість продукції невисока, що вигідно відрізняє нас від конкурентів.

У нас ви зможете придбати ТЕНи для посудомийної машини «Bosch», які славляться своєю надійністю, міцністю і довговічністю. Якщо ви вагаєтеся, чи зможете самостійно замінити деталь, ми зробимо це за Вас. Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів.

Зробити замовлення ви можете в телефонному режимі або заповнивши анкету на сайті «Майстер Плюс». Обираючи наш ресурс, ви отримуєте гарантію якості, високий рівень сервісу, швидку доставку та знання консультантів з 12-річним досвідом роботи у даній сфері.

За час своєї діяльності сервіс «Майстер Плюс» заслужив довіру 197 238 вдячних клієнтів  з 42 країн світу. Крім того, нам довіряють професіонали - серед наших клієнтів майже 2000 майстрів та сервісних центрів, які співпрацюють з «Майстер Плюс» на постійній основі. Приєднуйтесь до нас і ви не пожалкуєте про свій вибір!

Телефони: +38 (098) 000-86-86; +38 (066) 345-86-86; +38 (093) 170-06-54

Графік роботи: з 9:00 до 18:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ТЕН #ПОСУДОМИЙКА #BOSH #SIEMENS #ДЕТАЛІ
Оголошення
live comments feed...